Metskitsed varahommikusel toiduotsinguil / Roe deer

December 29th, 2005 by Remo Savisaar | Filed under Birds / Linnud, Mammals / Imetajad .


Külmale vaatamata(-17c) otsustasin end eile varahommikul metsa servale ära visata, et siis ise mõned tunnid edasi tatsata. Kohe esimestel minutitel leidsin juba 2 tuttavat, kes omale lume alt söögipoolist otsisid. Asusin hiilima, hoides end maadligi, kuni jõudsin soovitud ~13m kaugusesse. Edasi tuli vaid oodata, millal päike oma esimesed kiired heidab ning nähtava jäädvustamise võimalikuks teeb.


Katikuplõksud panid kitsed aeg-ajalt pead tõstma, kuni üks neist otsustas mind kaema tulla. Kuna püsisin liikumatu tombuna ning tugev ja külm tuul oli kitsede poolt, siis haisu ninna ei saadud ning toidu otsimine jätkus. Sama vaikselt, kuid mitte märkamatult, õnnestus mul ka eemalduda, et eemal oma külmast võetud käsi soojendama hakata – kitsed jäid minust edasi sööma :)

Tags: , ,

3 Responses to “Metskitsed varahommikusel toiduotsinguil / Roe deer”

  1. Merje says:

    LIIGA HEAD PILDID :)

  2. HappySam says:

    cool dear

  3. Debbie says:

    beautiful shot. I can almost feel the freezing temperatures as I look at the pictures! Brrrrrrrrrrr!

Leave a Reply

Telli foto
Raamat
Kalender
Taustapildid

Autor

Remo SavisaarRemo Savisaar on sündinud 1978. aastal Tartus. Loodus on teda köitnud juba lapsepõlvest saadik. Loodusfotograafiaga on Remo tegelenud viimased 19 aastat. Tema töid on pärjatud mitmesuguste auhindadega ja need on leidnud tunnustust ka rahvusvahelisel tasandil. Remo pildipäevik blog.moment.ee tunnistati 2006. aasta loomafotode kategoorias maailma parimaks (Photobloggies 2006 Awards). Loe edasi »

Arhiiv