Hangelind, Snow bunting, Plectrophenax nivalis

March 20th, 2006 by Remo Savisaar | Filed under Birds / Linnud .


Külalised jõulumaalt. Ilusad varblase suurused pallikesed, kes aastas korra, talviti, siit läbi rändavad. Kuid mitte igal aasta. Kauaks nad siia ei jää, rändavad vaid kiirelt läbi. Väga pelgliku loomuga linnukesed. Enamus aja hulguvad ringi jõulumaal ja Gröönimaa jääväljadel, aeg-ajalt põikavad isegi põhjanabalt läbi. Vot sellised kanged sellid :)

6 Responses to “Hangelind, Snow bunting, Plectrophenax nivalis”

 1. Leili says:

  Näe, kohtasidki neid vahvaid rändajaid. Tore, et nii erinevates poosides. Looduses ei suuda silm lendaval linnul kõiki detaile eristada, aga fotol hetk peatub. Just samasuguses maastikus õnnestus endalgi neid linnukesi vaadelda. Talve ärasaatjad.

 2. Mallor says:

  Kas sulle loodusõpetaja kohta gümnaasiumis pole veel pakutud?;)

 3. Remo says:

  hehe, ei :D

 4. Anonymous says:

  äge, mina ei ole neid kunagi näinud, vist. külmakartmatud sellised.

 5. Anonymous says:

  Väga lahedad mustrid neil lindudel on lennus!

 6. Remo says:

  mulle meenutavad nad keskmisel pildil purilennukeid :)

Leave a Reply

Telli foto
Raamat
Kalender
Taustapildid

Autor

Remo SavisaarRemo Savisaar on sündinud 1978. aastal Tartus. Loodus on teda köitnud juba lapsepõlvest saadik. Loodusfotograafiaga on Remo tegelenud viimased 19 aastat. Tema töid on pärjatud mitmesuguste auhindadega ja need on leidnud tunnustust ka rahvusvahelisel tasandil. Remo pildipäevik blog.moment.ee tunnistati 2006. aasta loomafotode kategoorias maailma parimaks (Photobloggies 2006 Awards). Loe edasi »

Arhiiv