Rästik, Adder, Vipera berus

May 9th, 2006 by Remo Savisaar | Filed under Uncategorized .


Meie ainuke mürgine madu. Our one and only poisonous snake.

5 Responses to “Rästik, Adder, Vipera berus”

 1. metskuts says:

  Mõnus. Huvitav, kas põgenemise pealt, nad ju nii ettevaatlikud.

 2. micki says:

  Excellent! Love that sharp, red eye.

 3. krevett says:

  haha. super!! peab ikka olema tahtmist, et end mürgiussi selja taha roomates sappa võtta. peesitas niisama või oli liikvel?

 4. david says:

  oh wow!! I love snakes and this image is very impressive! well done & I love all your animal photos ;)

 5. Remo says:

  saamislugu on tegelikult päris pikk, mida hetkel ei jõuagi kirja panna. lühidalt: kokku oli neid oli 3. tegutsesid nad heledatel lauajuppidel, mis head pilti ei andnud. ~30 minutit hiljem avastasin, et üks neist on liikvel. minu lähenemise peale pani ta aga putku, tagasi sinna, kust tuli ning enam ma teda ei läinud. küll aga avastasin hiljem veel ühe poisi, kes liikvel oli. temaga oskasin juba käituda.tabatud hetk on rünnakupoosist üleminek põgenemiseks. muidu siblivad ikka ringi kogu keha maas, mis teeb nende silmade tasandilt pildistamise väga raskeks. nad lihtsalt ei paista välja :p

Leave a Reply

Telli foto
Raamat
Kalender
Taustapildid

Autor

Remo SavisaarRemo Savisaar on sündinud 1978. aastal Tartus. Loodus on teda köitnud juba lapsepõlvest saadik. Loodusfotograafiaga on Remo tegelenud viimased 19 aastat. Tema töid on pärjatud mitmesuguste auhindadega ja need on leidnud tunnustust ka rahvusvahelisel tasandil. Remo pildipäevik blog.moment.ee tunnistati 2006. aasta loomafotode kategoorias maailma parimaks (Photobloggies 2006 Awards). Loe edasi »

Arhiiv