piilumas – rebasekutsikas, Fox puppy, Vulpes vulpes

July 18th, 2006 by Remo Savisaar | Filed under Mammals / Imetajad .

Tags: , ,

8 Responses to “piilumas – rebasekutsikas, Fox puppy, Vulpes vulpes”

 1. Maili says:

  Huvitav, kui kaugelt te üksteist piilusite?

 2. Remo says:

  Selle pildi juures kusagil 1,5-2m. Oli ka hetk kus seesama kutsikas mänguhoos mulle käeulatusse jooksis. Nüüd on neist kutsikatest aga noored ja kavalad rebased saanud, kes naljalt näole enam ei anna.

 3. Juhan says:

  Ajakirjas Eesti Jahimees oli sama pilt. Artikkel oli seal väga vahva. Kõige rohkem meeldis mulle pilt, kus rebasepoeg ühe puu tüve juures magas

 4. Erko H. says:

  Väga mõnus magus unimütsi nägu on pojal ees. Ma ei ole see suvi veel rebaseid näinud, ainult tühja pesa nägin nüüd nädalavahetusel. Värskeid jälgi polnud, rebasepered elavad ilmselt juba mõned nädalad vabalt ringi joostes.

 5. Nurrru says:

  Silmad räägivad…ja oi-kui-palju… :D

 6. dave says:

  very cute…and well captured!

 7. Kristiina says:

  Tõeline kavalus peitub selles pisikese rebasekutsika näos, kellel on veel ees palju tegusid ja saavutusi. Väga ilmekas pilt, väga! :)

 8. kr1s71na says:

  kavalsilm:)

Leave a Reply

Telli foto
Raamat
Kalender
Taustapildid

Autor

Remo SavisaarRemo Savisaar on sündinud 1978. aastal Tartus. Loodus on teda köitnud juba lapsepõlvest saadik. Loodusfotograafiaga on Remo tegelenud viimased 18 aastat. Tema töid on pärjatud mitmesuguste auhindadega ja need on leidnud tunnustust ka rahvusvahelisel tasandil. Remo pildipäevik blog.moment.ee tunnistati 2006. aasta loomafotode kategoorias maailma parimaks (Photobloggies 2006 Awards). Loe edasi »

Arhiiv