Sookurg, Crane, Grus grus

April 9th, 2007 by Remo Savisaar | Filed under Birds / Linnud .


mp3

4 Responses to “Sookurg, Crane, Grus grus”

 1. prillmadu says:

  Enam nukramat linnuhüüdu pole olemaski. Seal, kus minu maakodu asub, on palju sookurgi, ja sügisel, kui nad lõunasse lendavad, tekib neid vaadates-kuulates väga ebamaine tunne. Väga tore pilt.

 2. Alex says:

  I visit this blog daily. Today, I just loved the mp3. It immediately transported me somewhere else. Not just the crane cries themselves, but also the surrounding sounds of the woods. Would love if you did that more often, to add to the experience of your great photos.

 3. Anonymous says:

  Üks looduse võimsamaid hääli, nagu elevantide hüüded, aga palju tihedamad!

 4. elly says:

  Midagi nii nukrat on sookure hüüdmises. Alati kui seda kuulen, tuleb silme ette vaade kargele ja natuke juba koltunud värvides rabale, kus kesk älvesid ja kiduraid mände valmistuvad kured äralennuks. Samas on selles hüüus ka midagi sooja ja tuttavlikkugi, kodust..Aitäh, kena pildi eest

Leave a Reply

Telli foto
Raamat
Kalender
Taustapildid

Autor

Remo SavisaarRemo Savisaar on sündinud 1978. aastal Tartus. Loodus on teda köitnud juba lapsepõlvest saadik. Loodusfotograafiaga on Remo tegelenud viimased 19 aastat. Tema töid on pärjatud mitmesuguste auhindadega ja need on leidnud tunnustust ka rahvusvahelisel tasandil. Remo pildipäevik blog.moment.ee tunnistati 2006. aasta loomafotode kategoorias maailma parimaks (Photobloggies 2006 Awards). Loe edasi »

Arhiiv