Kuldhänilane, Citrine Wagtail, Motacilla citreola

May 12th, 2007 by Remo Savisaar | Filed under Birds / Linnud .

Tags: , ,

7 Responses to “Kuldhänilane, Citrine Wagtail, Motacilla citreola”

 1. Tauno says:

  Tere Remo,sarnaselt paljudele olen minagi sinu blogi regulaarne külastaja ja austaja. Sellest on tekkinud soov ka ise kätt proovida. Paraku ei orienteeru ma fototehnika maailmas kõige paremini. Ehk oskad anda mõned juhised, millise aparaadi ma võiksin muretseda (tean, et see on üsna komplitseeritud küsimus :)). Soov oleks osta mõni suhteliselt universaalne masin, millega oleks võimalik nt. reisielamusi jäädvustada kui ka looduses aktsepteeritava tulemusega pilte saada (väga kallist hinda ei tahaks ka maksta). Aparaat võiks olla selline, millele oleks soovi korral võimalik erineva kvaliteediga objektiive külge monteerida. Sellisel juhul peaks vist peegelkaamera olema? Vastuse võid panna ka aadressile tauno537@hot.ee. Ette tänades, Tauno

 2. Anonymous says:

  Ohho, sellist hundinui+lind pilti pole varem näinudki.

 3. tfk says:

  Ma küll pole Remo, aga külasta http://eestifoto.paper.ee/ foorumit. Sealt saad abi küsida ja ka vanu postitusi sarnastel teemadel.Kõike paremat.PS! Remo su pildid on tõesti head.

 4. Remo says:

  Tere Tauno,kui algaja oled, siis soovitaks hoopis mõnd digikompakti,millel korralik zoom. Nii saad tunnetuse kätte. Ja kui huvikasvab, saad ju hiljem ka ülemineku digipeeglile teha.Hea zoomiga digikompaktid on ntx Olympuse UZ(UltraZoom) pillid.Olen kunagi ise pikalt Olympus 720UZ kaameraga pildistanud,väga hea pill oli. Praegused(uuemad) on aga veelgi paremad.Kui aga huvi väga tõsine soovitan kohe peegelkaamera osta, minu soovitusoleks kas Canoni või Nikoni digipeegel. Näiteks Canon 350D või 400D.Sinna juurde ntx Sigma 70-300 F4-5.6 APO Macro objektiiv – mis on algajale väga hea, universaalne objektiiv.kindlasti loe siit lisa, saad mõtteainet:http://www.looduspilt.ee/foorum/viewtopic.php?id=1700http://www.looduspilt.ee/foorum/viewtopic.php?id=1689http://www.looduspilt.ee/foorum/viewtopic.php?id=1703Kui asi jätkuvalt segane tundub, viska mulle e-mail ning püüan aidata :)

 5. tauno says:

  Tänud!

 6. Anonimous says:

  Excellent website. Good work. Very useful. I will bookmark!

 7. Anonimous says:

  Excellent website. Good work. Very useful. I will bookmark!

Leave a Reply

Telli foto
Raamat
Kalender
Taustapildid

Autor

Remo SavisaarRemo Savisaar on sündinud 1978. aastal Tartus. Loodus on teda köitnud juba lapsepõlvest saadik. Loodusfotograafiaga on Remo tegelenud viimased 19 aastat. Tema töid on pärjatud mitmesuguste auhindadega ja need on leidnud tunnustust ka rahvusvahelisel tasandil. Remo pildipäevik blog.moment.ee tunnistati 2006. aasta loomafotode kategoorias maailma parimaks (Photobloggies 2006 Awards). Loe edasi »

Arhiiv