Händkakk, Ural Owl , Strix uralensis

August 27th, 2007 by Remo Savisaar | Filed under Birds / Linnud .

Händkakk, Ural Owl , Strix uralensis

Tags: , , ,

8 Responses to “Händkakk, Ural Owl , Strix uralensis”

 1. prillmadu says:

  Ahhaa, kakuseeria jätkub! Imekena. Tundub nagu linnukesel polekski jalgu all.

 2. david kleinert says:

  perfect lighting, dof and detail! a beautiful bird indeed :)

 3. aloee says:

  kena händkakk.. eriti meeldib valgus

 4. HampshireBirder says:

  lovely shot remo

 5. Triin says:

  Kuidas sa teed seda?Kas sa koguaeg viibid looduses ja ei maga üldse või…ühesõnaga ma väga ootaks kirjeldust, kuidas nii ilusaid pilte saab.Super!

 6. Remo says:

  pühendumus, triin, toob sellised pildid kätte :)seda kakukest jälgisin ma aktiivselt 3 kuud jutti, jaanuarist-märtsi lõpuni.3 päeva nädalas, 10 tundi päevas ning mida jahedam ilm oli, seda mõnusam tundus :) eredalt on meeles veel need põlveni lumes sumpamised, ühelt jalalt teisele tatsumised, et -26c juures varbad päris ära ei külmuks. selle eest händkaku pakutud show oli aga viimasepeal ning mõtet, koju minna – ei tulnud kordagi. nii saigi kakukesega veedetud päevi päikesetõusust-loojanguni.

 7. Ingrid says:

  Imeilus.

 8. Triin says:

  Aitäh, et valgustasid, kuidas see nn. protseduur käib. ;)Mina sinisilmne arvasin, et satud nii mõnel hommikul metsa vms kohta ja ongi pilt käes. Seda, et seal lausa kuude viisi ühes kohas ühte mängu jälgima peab, et selliseid fantastilisi pilte saada…mnjaaa.Aga ega ma ei tea ka fotograafiast mitte midagi. Mu väike Canoni ixus 60 teeb hobipiltnikuna ainult vahel mõne ilusa looduspildi. Aitähh, et oskad ahhetama panna!

Leave a Reply

Telli foto
Raamat
Kalender
Taustapildid

Autor

Remo SavisaarRemo Savisaar on sündinud 1978. aastal Tartus. Loodus on teda köitnud juba lapsepõlvest saadik. Loodusfotograafiaga on Remo tegelenud viimased 19 aastat. Tema töid on pärjatud mitmesuguste auhindadega ja need on leidnud tunnustust ka rahvusvahelisel tasandil. Remo pildipäevik blog.moment.ee tunnistati 2006. aasta loomafotode kategoorias maailma parimaks (Photobloggies 2006 Awards). Loe edasi »

Arhiiv