Kukkurtihane, Penduline Tit, Remiz pendulinus

August 6th, 2007 by Remo Savisaar | Filed under Birds / Linnud .

Kukkurtihane, Penduline Tit, Remiz pendulinus
Üks kevadine foto, sellest ainulaadset pesa ehitavast linnust. Linnuke ise on võrreldes teiste tihastega ikka väga pisike.

Tags: , ,

6 Responses to “Kukkurtihane, Penduline Tit, Remiz pendulinus”

 1. bettani says:

  kas selline elab tõepoolest eestis?

 2. Remo says:

  jep.rohkem võib selle linnukese kohta lugeda siit:http://bio.edu.ee/loomad/Linnud/REMPEN2.htm

 3. Mariangela says:

  Nature, as we’ve never seen before…thanks.

 4. aloee says:

  Remo, selline küsimus sulle: kas selle kase küljes oli veel mõni pesa (eelmise aastane)?. Ise olen veidi neid linnukesi jälginud ja huvitav on see, et nad on juba 4 aastat jäjest sama kase otsa pesa teinud.Edu Sulle!

 5. Remo says:

  Just nii see ongi, et kasutatakse sobivaid puid ning suisa sama oksa mitmel järjestikusel aastal. Pesa on vaid ehitatud alati uus, enne vana maha kakkudes. Seega sellel (pildi) hetkel oli sellel puul vaid 1 ehitusjärgus olev pesa. Terve talv rippus seal aga eelmise aasta pesa.PS Tänavu leidsin kokku 8 kukkurtihase pesa. Neist kolmes kohas oli pesa olnud ka varasematel aastatel.

 6. Anonymous says:

  Ilus,armas! Tore, et sa kõikidele piltidele lisad nimed, kes pildil…Maris.O

Leave a Reply

Telli foto
Raamat
Kalender
Taustapildid

Autor

Remo SavisaarRemo Savisaar on sündinud 1978. aastal Tartus. Loodus on teda köitnud juba lapsepõlvest saadik. Loodusfotograafiaga on Remo tegelenud viimased 19 aastat. Tema töid on pärjatud mitmesuguste auhindadega ja need on leidnud tunnustust ka rahvusvahelisel tasandil. Remo pildipäevik blog.moment.ee tunnistati 2006. aasta loomafotode kategoorias maailma parimaks (Photobloggies 2006 Awards). Loe edasi »

Arhiiv