Lumepall! :D – Sabatihane, Long-tailed Tit, Aegithalos caudatus

October 31st, 2007 by Remo Savisaar | Filed under Birds / Linnud .

Sabatihane, Long-tailed Tit, Aegithalos caudatus

Tags: , ,

11 Responses to “Lumepall! :D – Sabatihane, Long-tailed Tit, Aegithalos caudatus”

 1. Kätlin says:

  ongi :)

 2. Anonymous says:

  Tunnista üles, Remo, ostsid nännipoest mänguasja ja kleepisid oksale! ;-)

 3. Anonymous says:

  Another nice one, Thanks!

 4. prillmadu says:

  See on tõesti mänguasi, tahaks kohe kaissu võtta. Väga vinge võte.

 5. Gixy says:

  Käin juba tükimat aega su pilte imetlemas.Fantastiline.Muide,ma ei teadnudki,et selline lind meil siin Eestimaal olemas on.Tea,kas on ikka päris…?

 6. nipitiri says:

  misasi ta nii kohevaks ehmatas?külm ei saanud ju veel olla…:)

 7. Helena says:

  appii, niii arrrmas :D väike armas pallike :)

 8. Anonymous says:

  kusjuures ilmus uus uhke raamat euroopa lindudest ja ilmneb, et läänepoolne sabatihane on tüki kirjum, eriti pea poolt. see siin ei tundu ka eriti hele olevat, see, kes mul toidulaual käis, oli lumivalge peaga ja justkui pisike kiilas gnoom :-)

 9. TurnThePage says:

  :D meenutab seda ogakala, kes end vett täis pumpab ja palli kuju võtab. Ja nokk tundub ikka väga proprotsioonist väljas – pidi ikka külm olema :S

 10. Anonymous says:

  ogakala jah, väga hea tähelepanek. muudkui kala on ikka hoopis tölbima ilmega, see siin on õudselt nunnu, kui laskuda antropomorfismi, ;-)

 11. TurnThePage says:

  antropomorfismi kallal järades see nokk mul proportsioonist väljas tunduski :D aga ei, muidu on väga nunnu tõesti. (nüüd on vaid nöör puudu, mille küljes ta ripuks ja siis kui teda seal otsas raputada,siis ta oleks üks mängupiiksuloomadest. teate küll – need siutsuvad karvased mängupallid?) ja siutsub ta kohe kindlasti :D*tubli töö, Remo, jällegi üks pilt, mis fantaasia sisse lülitab o.0

Leave a Reply

Telli foto
Raamat
Kalender
Taustapildid

Autor

Remo SavisaarRemo Savisaar on sündinud 1978. aastal Tartus. Loodus on teda köitnud juba lapsepõlvest saadik. Loodusfotograafiaga on Remo tegelenud viimased 19 aastat. Tema töid on pärjatud mitmesuguste auhindadega ja need on leidnud tunnustust ka rahvusvahelisel tasandil. Remo pildipäevik blog.moment.ee tunnistati 2006. aasta loomafotode kategoorias maailma parimaks (Photobloggies 2006 Awards). Loe edasi »

Arhiiv