Värviline – Ohakalind, Goldfinch, Carduelis carduelis

December 31st, 2007 by Remo Savisaar | Filed under Birds / Linnud .

Ohakalind, Goldfinch, Carduelis carduelis
Detsember metsas oli vaikne ning suhteliselt hall. Seda suurem oli mu rõõm kohata neid värvilisi ning häälekaid värvulisi – ohakalinde. Head vana-aasta lõppu!

11 Responses to “Värviline – Ohakalind, Goldfinch, Carduelis carduelis”

 1. Maili says:

  Aitäh selle aasta eest! Iga hommik muutus tänu sellele blogile ilusamaks. Soovin sulle uueks aastaks palju selliseid värvilisi ja ootamatuid kohtumisi!

 2. Anonymous says:

  Ka mina tänan Remo Savisaart!

 3. Anonymous says:

  Aitäh Sulle, Remo! Kui vaid teaksid, kui palju päästetud päevi mulle, aga kindlasti ka teistele inimestele, oled andnud! :-) Ilusat aastat!

 4. Yrsa says:

  Perfection. Nothing to add, nothing to delete. :) Happy New Year.

 5. Anonymous says:

  Remo, palun mõtle ikka ka perele. On vahva omada lapsi, kes Su küljes ripuvad ja Sind KÕIGE,KÕIGEks peavad!!

 6. Rait says:

  Kuidas sa nii lähedale neile said?Varjest? 300mm+1,4 või teine variant. (Exif infot sa ka enam pildile alles miskitpäraste ei taha jätta)Ilus lind muidu küll.Head algavat uut minugi poolt!

 7. nipitiri says:

  head 2008-ndat :)/ja ohakalind istub päris õige taime otsas :)

 8. Remo says:

  :) Head uut aastat Teilegi!Rait: Ega tavaliselt ei saagi – oli lihtsalt rohkem õnne. Eilegi sai ohakalinde kohatud ning hiilitud, kuid päästikule vajutasin vaid ühel korral. Lähedale ei pääsenud ei hiilides, varitsedes ega järgmist söömiskohta ette aimates. Natuke alla 2 tunni sai proovitud. 300 + 1,4TC.

 9. Anonymous says:

  Tere Remo! Head uut aastat! Loodan, et võtad meid kuulda ja annad välja pildiraamatu. :)Parimate soovidega,Piret

 10. Ozarkso says:

  This bird is stunning. We have something a bit similar in color that visits in winter — a cedar waxwing — I love the brown mixed with the red and yellow.Your photos are beautiful.

 11. fdd says:

  ÕIGE OKS

Leave a Reply

Telli foto
Raamat
Kalender
Taustapildid

Autor

Remo SavisaarRemo Savisaar on sündinud 1978. aastal Tartus. Loodus on teda köitnud juba lapsepõlvest saadik. Loodusfotograafiaga on Remo tegelenud viimased 19 aastat. Tema töid on pärjatud mitmesuguste auhindadega ja need on leidnud tunnustust ka rahvusvahelisel tasandil. Remo pildipäevik blog.moment.ee tunnistati 2006. aasta loomafotode kategoorias maailma parimaks (Photobloggies 2006 Awards). Loe edasi »

Arhiiv