Nõgikikas – Musträhn, Black Woodpecker, Dryocopus martius

February 15th, 2008 by Remo Savisaar | Filed under Birds / Linnud .

Musträhn, Black Woodpecker, Dryocopus martiusmp3

Tags: , ,

4 Responses to “Nõgikikas – Musträhn, Black Woodpecker, Dryocopus martius”

 1. Anonymous says:

  OH mis tore tegelane – külgedel must säbrus siid nagu victoriaajastu lesel, nokk nüri suurest vemmeldamisest ja silmad nagu mängukaru nööbid või multikategelasel – no niiiii lahe!!! hääle järgi tundsin ära, et meie metsas ka selline tegelane elutseb, näha polnud teda kunagi.

 2. prillmadu says:

  See on tõesti tume tegelane.

 3. Doris says:

  No silmad on küll nii … inimlikud, kuidagi kõhe tunne neid vaadata.

 4. Heleene says:

  Olgugi, et ma sattusin siia lehele, otsides tegelikult ilusaid looduskauneid kohti, kus sel suvel oma abielu sõlmida.. Leidsin ma eest midagi vapustavalt lummavat! Kõige ilusamad loodusfotod, mida ma seni näinud olen, ja veel nii suures kontsentratsioonis! Täiesti fantastiline! Leht läks järjehoidjasse.. :)Aga kuna ma siin juba olen, siis – äkki oled märganud Lõuna-Eestis mõnd imeilusat paika, mille kohta võiks õhata “SELLISES kohas võiksin ma abielluda..”? :) Mõni koht, mis lihtsalt on nii ilus..?

Leave a Reply

Telli foto
Raamat
Kalender
Taustapildid

Autor

Remo SavisaarRemo Savisaar on sündinud 1978. aastal Tartus. Loodus on teda köitnud juba lapsepõlvest saadik. Loodusfotograafiaga on Remo tegelenud viimased 19 aastat. Tema töid on pärjatud mitmesuguste auhindadega ja need on leidnud tunnustust ka rahvusvahelisel tasandil. Remo pildipäevik blog.moment.ee tunnistati 2006. aasta loomafotode kategoorias maailma parimaks (Photobloggies 2006 Awards). Loe edasi »

Arhiiv