Suur-kirjurähn, Great Spotted Woodpecker, Dendrocopos Major

June 25th, 2008 by Remo Savisaar | Filed under Birds / Linnud .

Tags: , ,

6 Responses to “Suur-kirjurähn, Great Spotted Woodpecker, Dendrocopos Major”

 1. Anonymous says:

  Võrratult ilusad pildid! Esimese pildi peal on rähnike eriti uhkes poosis, et “no olen ma ju ilus lind!”… Teisel pildil on ta aga oma täies ilus ja hiilguses. Kusjuures väga ebatavaline on rähni sellises kohas näha. Harjunud teda nägema ikka puutüve küljes. Super!-K-

 2. Kärt says:

  Tõesti, kas rähn jalutab tihti mööda muru nagu musträstas või on see pigem erand?

 3. Nipitiri says:

  seesama, kes kahe nädala eest peasaaval tabati?

 4. Remo says:

  Eks nad käivad söögipoolist ka maapealt otsimas, kuid seda tuleb harvem ette. Musträhn on meil muidu kõige tuntum maapeal tegutseja – maiustab sipelgatega ;)

 5. Remo says:

  nipitiri: eip, üks teine, teisest kohast :)PS Tänavu leidsin kokku kuus suur-kirjurähni pesa ning erinevaid, sellel aastal pildistatud kirjurähne tuli ~10 ringis. Vanast tuttavast pesaaugul istuvast rähnist näitan aga kunagi kindlasti ka teisi pilte – mõned maiuspalad on varuks ;)

 6. Lin at Sandpiper's Place says:

  Oh, he’s so beautiful! I’ve never seen one before.

Leave a Reply

Telli foto
Raamat
Kalender
Taustapildid

Autor

Remo SavisaarRemo Savisaar on sündinud 1978. aastal Tartus. Loodus on teda köitnud juba lapsepõlvest saadik. Loodusfotograafiaga on Remo tegelenud viimased 19 aastat. Tema töid on pärjatud mitmesuguste auhindadega ja need on leidnud tunnustust ka rahvusvahelisel tasandil. Remo pildipäevik blog.moment.ee tunnistati 2006. aasta loomafotode kategoorias maailma parimaks (Photobloggies 2006 Awards). Loe edasi »

Arhiiv