Värviline – Ohakalind, Goldfinch, Carduelis carduelis

June 5th, 2008 by Remo Savisaar | Filed under Birds / Linnud .

11 Responses to “Värviline – Ohakalind, Goldfinch, Carduelis carduelis”

 1. Maili says:

  nii kaunilt värviline!

 2. Anonymous says:

  ohakalind on täiesti mittemidagiütlev nimi, peaks tegema ettepaneku see lind ümber ristida kirjutupsuks :)

 3. prillmadu says:

  Uskumatult kirev tõesti.

 4. Anonymous says:

  ohakalind on minuteada tulnud sellest, et sellele linnule meeldib väga ohakate ja igasuguste muude taimede õisikutest seemneid süüa.(väga hea akrobaat) tal on just selleks vintlaste kohta üsna terav ja pikk nokk. =P

 5. Andrea says:

  Difficult to see something more perfect…Bye

 6. Anonymous says:

  [ohakalind on minuteada tulnud sellest, et sellele linnule meeldib väga ohakate ja igasuguste muude taimede õisikutest seemneid süüa.(väga hea akrobaat) tal on just selleks vintlaste kohta üsna terav ja pikk nokk. =P]jah, ma tean seda, aga ikkagi. ohakaseemneid söövad kindlasti ka muud linnud. aga kas meil nii erekirjusid linde teisi on? siniraag, peoleo ja pasknäär ei tule arvesse. kirjutups oleks täiesti sobiv nimi ;)

 7. Lin at Sandpiper's Place says:

  Ohhhhhhhhhhh, he’s so cute! I want birds like this, too. :-)

 8. Anonymous says:

  üks lind on veel – jäälind.tegelt kirjutupsul pole vigagi. tuled koju ja räägid: ma pildistasin täna heinamaal kirjutupsu. tunis seal ringi ja ei lasknud end väga minust segada – ja keegi ei saa aru, millest sa räägid. =D

 9. Anonymous says:

  Nii värviküllane lind! Väga ilus!-K-

 10. Anonymous says:

  jäälind jah. no ja leevike.. aga nemad kõik on suured ja lihtsalt värvilised, nad ei ole kirjud otseselt. aga see on just kirju ja on tups ka. elasid mul otse akna all kunagi ;)

 11. Anonymous says:

  Taustavärvid on nii meldivalt mahedad, tõstavad linnu värviküllalisust esile. Ja need peened detailid! Väga kaunis.

Leave a Reply

Telli foto
Raamat
Kalender
Taustapildid

Autor

Remo SavisaarRemo Savisaar on sündinud 1978. aastal Tartus. Loodus on teda köitnud juba lapsepõlvest saadik. Loodusfotograafiaga on Remo tegelenud viimased 19 aastat. Tema töid on pärjatud mitmesuguste auhindadega ja need on leidnud tunnustust ka rahvusvahelisel tasandil. Remo pildipäevik blog.moment.ee tunnistati 2006. aasta loomafotode kategoorias maailma parimaks (Photobloggies 2006 Awards). Loe edasi »

Arhiiv