Väike reinuvader, Fox puppy, Vulpes vulpes

September 19th, 2008 by Remo Savisaar | Filed under Mammals / Imetajad .

Tags: , ,

10 Responses to “Väike reinuvader, Fox puppy, Vulpes vulpes”

 1. Anonymous says:

  Süütu lapsuke…Mis sinust küll nüüdseks saanud on, sügisel, karmi talve algusel?

 2. Tuga7 says:

  great capture, love the expression, and light.

 3. david kleinert says:

  well captured Remo – very cute also :)

 4. Anonymous says:

  Mulle meeldib see sünnimärgikene ülahuulel.. ;)

 5. Anonymous says:

  Nagu tänapäevane inimene ikka, olen looduses pigem võõras kui oma. Kahjuks.Lugesin just, et kui satud metslooma kutsika peale nii, et vanem on kuskil läheduses, siis järgneb pea alati rünnak. Ometi on Sul hulk noorloomade pilte. Kas see on natuke legend või on Sul mingid trikid?

 6. Nipitiri says:

  see “süütu lapsuke” oli selline kahe aasta eest, eksju :)oled teda nüüd veelsuurenakohanud?

 7. Remo says:

  anom: Rebaste puhul pole küll sellest midagi kuulnud, see kipub ikka rohkem sinna linnalegendi poole. Karu ja põdra puhul on aga oht suur – nende puhul see kehtib.

 8. Remo says:

  Suurena enam kohanud ei ole – Pärnumaa kutsikas oli :) Küll aga kohtan ma neid selle, kes mul eelmisel aastal siin figureerisid. Üleeile sai ühega neist tõtt vaadatud :)

 9. Anonymous says:

  tänapäeva inimesed on kahjuks juba nii loodusest kaugenenud, et liigub nii palju legende… enamus metsloomi pistab inimese lõhna tundes plehku.

 10. Anonymous says:

  No ma ei saa, minu suur armastus on rebased! Aitäh, Remo, imearmsate piltide eest! Tahaks seda karvakera kohe nätsutada ja nunnutada – niiii armas on ta…-K-

Leave a Reply

Telli foto
Raamat
Kalender
Taustapildid

Autor

Remo SavisaarRemo Savisaar on sündinud 1978. aastal Tartus. Loodus on teda köitnud juba lapsepõlvest saadik. Loodusfotograafiaga on Remo tegelenud viimased 19 aastat. Tema töid on pärjatud mitmesuguste auhindadega ja need on leidnud tunnustust ka rahvusvahelisel tasandil. Remo pildipäevik blog.moment.ee tunnistati 2006. aasta loomafotode kategoorias maailma parimaks (Photobloggies 2006 Awards). Loe edasi »

Arhiiv