Harakas, Magpie, Pica pica

November 6th, 2009 by Remo Savisaar | Filed under Birds / Linnud .

11 Responses to “Harakas, Magpie, Pica pica”

 1. Kersti says:

  Väga ilus! Kuigi nad võivad vahel üsna tüütud olla, aga mulle harakad meeldivad. Avatud tiibadega harakas on veel eriti eksootilise välimusega. Siin aga tundub et on üks postament, kus erinevad linnud käivad spetsiaalseslt Remole poseerimas :)

 2. Evelin says:

  Tõeline “härra”,ainult kõvakübar on puudu

 3. Mattias says:

  Evelin – natuke nagu see vares? :D http://memegenerator.net/Instances/192/Rich-Raven-Disregard-Females-Acquire-Currency.jpg

  Aga oi kui ilus lind, tõesti. Harakad on eriti vinged olevused ja neid näidatakse liiga harva; iga kord nende lendu nähes arvan, et olen kusagil välismaal.

 4. Judy says:

  I love the golden light!!!

 5. Aivar Sokk says:

  Väga hea poos!
  Paistab ,et oli ka väike maiustus abiks:)

 6. killuke says:

  Ma ei osanud linnukest harakaga kohe ühendadagi, kuidagi silmanurgast vaadates tundus esialgu, et oled pääsukese kinni püüdnud :) Oh, mind linnutundjat küll…
  Väga-väga ilus pilt!

 7. Remo says:

  Aivar, maius oli abiks jah, kuid see oli väikelindudele :) Harakas oli seal puhtalt uudishimust, et äkki on tallegi seal midagi. Kulda või karda?! Selle pistelise visiidi ajal ma ei märganud, et ta miskit nokka oleks saanud. Visiit ise kestis vaid loetud sekundid. Asi seegi :)

 8. Karl says:

  Ilus lind! :)

 9. Rúben Neves says:

  Outstanding light and shape… And a great balance between B&W color. Loved it!

 10. ArvoS says:

  Mul koduaias käib küll vähemalt üks harakas tihastelt ja põldvarblastelt matti võtmas. Näiteks sai sobib küll :-)

 11. Paula Werner Severo says:

  what a definition! so perfect!

Leave a Reply

Telli foto
Raamat
Kalender
Taustapildid

Autor

Remo SavisaarRemo Savisaar on sündinud 1978. aastal Tartus. Loodus on teda köitnud juba lapsepõlvest saadik. Loodusfotograafiaga on Remo tegelenud viimased 19 aastat. Tema töid on pärjatud mitmesuguste auhindadega ja need on leidnud tunnustust ka rahvusvahelisel tasandil. Remo pildipäevik blog.moment.ee tunnistati 2006. aasta loomafotode kategoorias maailma parimaks (Photobloggies 2006 Awards). Loe edasi »

Arhiiv