Metskitsetall, Roe deer fawn, Capreolus capreolus

July 1st, 2010 by Remo Savisaar | Filed under Mammals / Imetajad .

Metskitsetall, Roe deer fawn, Capreolus capreolus
Enne selle pildi tegemist olin märganud kitsemammat, kes minust mööda tuhises, tilluke võsuke kohe järel. Jäin neile järele vaatama, kuni ühel hetkel märkasin, et rohi liigub. See oli väikene loomalaps, kes ei tahtnud kuidagi põlvekõrgusest rohust välja paista. Kükitasin maha ja lootsin, et äkki avaneb võimalus ka pildi tegemiseks. Maha jäänud kitsetall piiksus nukralt ning liikus rohus mulle üha lähemale. Meie pilgud kohtusid ja nii sündis ka see foto. Loomalaps vaatas mind hetkeks ja liikus siis juba eemale. Nüüd oli minulgi aeg vaikselt eemalduda.
Vaatasin kaugemal olles sinna poole, kus oli meie kohtumine aset leidnud ning nägin seal nüüd ka kitsemammat. Nad olid taas koos.

Tags: , ,

6 Responses to “Metskitsetall, Roe deer fawn, Capreolus capreolus”

 1. Kätlin says:

  väga armas pisike tegelane. meenutab ellat, kes ka rohu sisse ära kaob :p

 2. meelis says:

  Ütlemata kena!

 3. prillmadu says:

  Väga südamlik lugu ja nii armas loomake.

 4. Gertu Saariste says:

  Väga armas!

 5. Aivar says:

  Nunnumeeter töötab täiega!

Leave a Reply

Telli foto
Raamat
Kalender
Taustapildid

Autor

Remo SavisaarRemo Savisaar on sündinud 1978. aastal Tartus. Loodus on teda köitnud juba lapsepõlvest saadik. Loodusfotograafiaga on Remo tegelenud viimased 19 aastat. Tema töid on pärjatud mitmesuguste auhindadega ja need on leidnud tunnustust ka rahvusvahelisel tasandil. Remo pildipäevik blog.moment.ee tunnistati 2006. aasta loomafotode kategoorias maailma parimaks (Photobloggies 2006 Awards). Loe edasi »

Arhiiv