Härmas paju, Frosty Willow Tree

March 3rd, 2011 by Remo Savisaar | Filed under Landscapes / Loodusvaated .

Härmarüüs, Frosty, talv, jõgi, vesi, emajõgi, härmas, härmatis, frost, frosty, lumi, jää

6 Responses to “Härmas paju, Frosty Willow Tree”

 1. Tiiu says:

  Pean tunnistama, et minu lemmikfotodeks on maastikufotod, ilma “segava” linnu või loomata! Nagu seegi siin, super!

 2. Merit Langi says:

  Kyll on iluuuuuuuus. Ma olen alati Sinu fotosid nautinud, aga viimasel ajal teevad need kuidagi eriti sydame soojaks. Vist on vaikselt Eesti igatsus hinge pugenud.

 3. Kadi says:

  Suurepärane!

 4. Kätlin says:

  eino kõik see on väga ilus ja lausa suurepärane, aga paluks juba midagi kevadist, meenutusi eelmisest aastast, lilli jne….

 5. prillmadu says:

  Aga mina paluksin just käest libisema kippuvaid talvemaastikke. Tallinnas läheb süda pahaks, kui aknast välja vaadata – kõikjal mingi jube igikelts, mustavad hunnikud, mis alles paar nädalat tagasi kandsid veel lume nime, ja võigas pori. Aga kui ma näen neid imekauneid talvepilte puhta lumega, on kohe tunda, kuidas rahu poeb hinge. Lillekesi jõuab veel küll ja küll näha, aga selline talv nagu seekord on juba kahjuks haruldane.

 6. Judy says:

  Gorgeous!!! I love frost on the trees, but with the reflection in the open water, it is even better!!!

Leave a Reply

Telli foto
Raamat
Kalender
Taustapildid

Autor

Remo SavisaarRemo Savisaar on sündinud 1978. aastal Tartus. Loodus on teda köitnud juba lapsepõlvest saadik. Loodusfotograafiaga on Remo tegelenud viimased 19 aastat. Tema töid on pärjatud mitmesuguste auhindadega ja need on leidnud tunnustust ka rahvusvahelisel tasandil. Remo pildipäevik blog.moment.ee tunnistati 2006. aasta loomafotode kategoorias maailma parimaks (Photobloggies 2006 Awards). Loe edasi »

Arhiiv