Ööaeg, Nighttime

August 12th, 2011 by Remo Savisaar | Filed under Birds / Linnud .

Valge-toonekurg, White Stork, Ciconia ciconia, Ööaeg, nighttime, Öövaikus, Silence of the Night, Suveõhtu, Summer evening, kuu, moon, suvi, meeleolu, öö, hämar, moonlight, kuuvalgel, täiskuu, full moon
Õhtupimeduses olid liikvel kahtlased hääled. Justkui karjapoisid piinaksid oma väsinud vilepilli. Need olid aga hoopiski noored toonekured, kes juba mitu kuud pesa külge justkui aheldatud on. Lennata paraku veel ei osata. Noortel tegi muret tühi kõht ning sellest anti teada kaeblike viledega. Varsti saabuski vanalind, kes noorte nõudmised rahuldas. Nüüd oli noortel hea. Kõht täis, võis saabuda ka uni.

Tags: , ,

5 Responses to “Ööaeg, Nighttime”

 1. Reili says:

  like :)

 2. Ingrid says:

  oehh….

 3. Anni says:

  Fantastiline!

 4. cax says:

  kolm hatust tonti täiskuu valgel :D

Leave a Reply

Telli foto
Raamat
Kalender
Taustapildid

Autor

Remo SavisaarRemo Savisaar on sündinud 1978. aastal Tartus. Loodus on teda köitnud juba lapsepõlvest saadik. Loodusfotograafiaga on Remo tegelenud viimased 19 aastat. Tema töid on pärjatud mitmesuguste auhindadega ja need on leidnud tunnustust ka rahvusvahelisel tasandil. Remo pildipäevik blog.moment.ee tunnistati 2006. aasta loomafotode kategoorias maailma parimaks (Photobloggies 2006 Awards). Loe edasi »

Arhiiv