Siidisaba, Waxwing, Bombycilla garrulus

November 20th, 2012 by Remo Savisaar | Filed under Birds / Linnud .

Siidisaba, Waxwing, Bombycilla garrulus talikülaline talikülalised Remo Savisaar Eesti loodus Estonian Estonia Baltic nature wildlife photography photo blog loodusfotod loodusfoto looduspilt looduspildid
Igal aastal, umbes samal ajal, kipun ma üha rohkem ja rohkem kiikama kodu juures kasvavate põõsaste poole. Ootus üha kasvab!
Eile olidki nad lõpuks kohal, minu juures! Kauaoodatud siidisabad!

Siidisaba, Waxwing, Bombycilla garrulus talikülaline talikülalised Remo Savisaar Eesti loodus Estonian Estonia Baltic nature wildlife photography photo blog loodusfotod loodusfoto looduspilt looduspildid

Tags: , ,

9 Responses to “Siidisaba, Waxwing, Bombycilla garrulus”

 1. Külle says:

  imeline linnuke ja imeline pilt……pildi püüdmise kannatlikkusest rääkimata

 2. Aldo Tera says:

  Suurepärane tabamus!

 3. AV says:

  Saksamaal, mis on Eestist hulga maad lõuna ja lääne pool, suhtutakse siidisabadesse kui ettekuulutajatesse, et tuleb väga külm talv. Sakslaste teada elavad siidisabad Siberis ja liiguvad sealse külma talve eest pakku: mida karmim talv, seda kaugemale. Mis siidisabade jaoks soe, see sakslaste jaoks paukuv pakane! :)

 4. Judy says:

  Stunning!!Don’t think I have ever seen one with the berry in its mouth like that before!!!

 5. Harcourt Béatrice says:

  So beautifull, and the colors of a great painter !!

 6. Thierry says:

  Les deux photographies sont sensationnelles, mais la seconde compte à mes yeux comme l’une des meilleures photographies animales que j’ai vue !

 7. Jaanipäev says:

  Remo linnufotod on kaunid, uskumatute detailidega, nagu Jean-Jacques Auduboni maalidel, esimene Ameerika kuulsaim lindude maalikunstnik-ornitoloog (1785-1851). Remo jagab ja avab meile oma hingerikkuse. Ta jagab Ilu, äratab meis emotsioonide laviini ja ma naudin seda. Aitäh.

 8. Carmen says:

  Aitähh Sulle nende uskumatult ilusate piltide eest! No pole lihtsalt selliseid sõnu,millega väljendada emotsiooni, mis neid pilte vaadates tekivad. KÕIKI pilte :)

 9. Tänud Teile selle meeldiva tagasiside eest! :)

Leave a Reply

Telli foto
Raamat
Kalender
Taustapildid

Autor

Remo SavisaarRemo Savisaar on sündinud 1978. aastal Tartus. Loodus on teda köitnud juba lapsepõlvest saadik. Loodusfotograafiaga on Remo tegelenud viimased 19 aastat. Tema töid on pärjatud mitmesuguste auhindadega ja need on leidnud tunnustust ka rahvusvahelisel tasandil. Remo pildipäevik blog.moment.ee tunnistati 2006. aasta loomafotode kategoorias maailma parimaks (Photobloggies 2006 Awards). Loe edasi »

Arhiiv