Siidisaba, Waxwing, Bombycilla garrulus

December 3rd, 2012 by Remo Savisaar | Filed under Birds / Linnud .

Siidisaba, Waxwing, Bombycilla garrulus talikülaline talikülalised Remo Savisaar Eesti loodus Estonian Estonia Baltic nature wildlife photography photo blog loodusfotod loodusfoto looduspilt looduspildid

Tags: , ,

5 Responses to “Siidisaba, Waxwing, Bombycilla garrulus”

 1. Aldo Tera says:

  Väga mõnus meeleolu!

 2. Triin says:

  Kooli loodusõpetuse tundides tekkis mul kaks suurt unistust. Esiteks tahtsin vabas looduses ära näha Euroopa väikseima linnu pöialpoisi (tänaseks õnnestunud ja endiselt üks kalleimaid mälestusi, mis loodusest saanud) ja teiseks kohtuda siidisabaga (seni veel unistuse staadiumis). Minu jaoks on need linnud tõelised looduse pärlid ja inimesed, kes nendega intiimselt suhelnud, kuidagi pooljumala staatuses.

  Sellest ka minu austus töö eest siidisabade (ja pöialposte) pildistamisel ja tänud, et aitad elus hoida unistusi!

 3. Judy says:

  As soon as I saw the waxwing, I knew it would be a great photo, and it is!! I love the reddish tinge from the berries that are out of focus, and the softly falling snow!!

 4. Patrick 68 says:

  Superbe oiseau. Je rêve d’en rencontrer un comme ça !

 5. Thierry says:

  Quelle splendeur cette photographie !

Leave a Reply

Telli foto
Raamat
Kalender
Taustapildid

Autor

Remo SavisaarRemo Savisaar on sündinud 1978. aastal Tartus. Loodus on teda köitnud juba lapsepõlvest saadik. Loodusfotograafiaga on Remo tegelenud viimased 19 aastat. Tema töid on pärjatud mitmesuguste auhindadega ja need on leidnud tunnustust ka rahvusvahelisel tasandil. Remo pildipäevik blog.moment.ee tunnistati 2006. aasta loomafotode kategoorias maailma parimaks (Photobloggies 2006 Awards). Loe edasi »

Arhiiv