Hilisõhtu Pruunkaru rannikul, Late evening at Brown Bear Coast

July 31st, 2013 by Remo Savisaar | Filed under Landscapes / Loodusvaated .

Hilisõhtu Pruunkaru rannikul, Late evening at Brown Bear Coast Baikalo-Lensky Nature Reserve, Baikal lake, Siberia, Russia Remo Savisaar nature wildlife photography photo blog loodusfotod loodusfoto looduspilt looduspildid
Baikalo-Lensky Nature Reserve, Baikalo-Lensky Zapovednik, Lake Baikal, Siberia, Russia.

Jõudes vahetult päikeseloojanguks Pruunkarude rannikule otsustasin teha mõnetunnise retke pikki rannikut. Valgus oli küll hääbumas, kuid maastik oli uus ja põnev. Õhtune meeleolu, hämar aeg ja sellega kaasnev nö sinine tund on nautimist väärt. Eks salamisi lootsin kohata ka karu, minnes üha kaugemale ja kaugemale. Värskeid karupätse ehk väljaheiteid võis kohata igal sammul, karu aga mitte. Võibolla parem oligi, sest siis ma veel ei osanud karta, et võin sattuda ka karu otsa, kes inimest nähes ei panegi jooksu.

Tags: , ,

3 Responses to “Hilisõhtu Pruunkaru rannikul, Late evening at Brown Bear Coast”

  1. D.d. says:

    Beautiful image!

  2. Harcourt Béatrice says:

    quite frithgtening don’t you thing ? :-)

  3. Nadege says:

    I don’t find the photo frightening. It is beautiful and peaceful. Early morning or late evening?

Leave a Reply

Telli foto
Raamat
Kalender
Taustapildid

Autor

Remo SavisaarRemo Savisaar on sündinud 1978. aastal Tartus. Loodus on teda köitnud juba lapsepõlvest saadik. Loodusfotograafiaga on Remo tegelenud viimased 18 aastat. Tema töid on pärjatud mitmesuguste auhindadega ja need on leidnud tunnustust ka rahvusvahelisel tasandil. Remo pildipäevik blog.moment.ee tunnistati 2006. aasta loomafotode kategoorias maailma parimaks (Photobloggies 2006 Awards). Loe edasi »

Arhiiv