Kuuvalgel, Moonlight

September 26th, 2013 by Remo Savisaar | Filed under Landscapes / Loodusvaated .

Kuuvalgel, Moonlight Remo Savisaar Eesti loodus Hiiumaa põhjarannik, Hiiumaa island, Estonia. Estonian Estonia Baltic nature wildlife photography photo blog loodusfotod loodusfoto looduspilt looduspildid
Hiiumaa põhjarannik, Hiiumaa island, Estonia.

2 Responses to “Kuuvalgel, Moonlight”

  1. Triin says:

    Pildilt paistab vaikus, mida kuuvalgus võimendab. Samas mõistus tõrgub seda uskumast ning pilk üritab leida väikestki lainetust kivide vahelt. Seda pilti on väga imelik vaadata – meeldiv, aga samas ka häiriv, sest kaader läheb vastuollu reaalselt kogetuga.

  2. Cax says:

    Mispärast vastuollu? Mina olen täpselt sellist pilti kogenud, kuu oli veelgi suurem ja hele, mitte nii oranž. Kui ongi mingi liikumine, siis on see niivõrd märkamatu ja ainult veejoonel ehk tuvastatav. Ja ongi tõesti kuuvalgusest võimendatud vaikus, see on väga hästi öeldud.

Leave a Reply

Telli foto
Raamat
Kalender
Taustapildid

Autor

Remo SavisaarRemo Savisaar on sündinud 1978. aastal Tartus. Loodus on teda köitnud juba lapsepõlvest saadik. Loodusfotograafiaga on Remo tegelenud viimased 19 aastat. Tema töid on pärjatud mitmesuguste auhindadega ja need on leidnud tunnustust ka rahvusvahelisel tasandil. Remo pildipäevik blog.moment.ee tunnistati 2006. aasta loomafotode kategoorias maailma parimaks (Photobloggies 2006 Awards). Loe edasi »

Arhiiv