Kohtumine tammepuul, Meeting on the oak tree

October 18th, 2013 by Remo Savisaar | Filed under Mammals / Imetajad .

Orav, Red squirrel, Sciurus vulgaris sügis autumn Remo Savisaar Eesti loodus Estonian Estonia Baltic nature wildlife photography photo blog loodusfotod loodusfoto looduspilt looduspildid

Tags: , ,

7 Responses to “Kohtumine tammepuul, Meeting on the oak tree”

 1. Judy says:

  I love it!!! I could live with that on my bedroom wall – I would always wake up with a smile!!!

 2. sirje says:

  küll on armas :)

 3. Harcourt Béatrice says:

  Wonderfull !! I am sure you know each other well !

 4. oooohhh! says:

  kui Neljas Jumal kõhkles Suure Šiva õpetuse järgi omaloodud maailma sisenemast, sest see vastne maailm tundus kõle, viskas Suur Šiva sinna tammetõru ja tõrule hüppas lennult järele orav :) Maailm hakkas silmapilkselt oravakeskseks kohanduma, täitus roheluse – puude, sambla, seentega…Neljanda mõningase pahameele peale kostis SŠ, pole parata, esimese siseneja privileeg, ära venita ja lükkas Neljanda oravaga maid jagama:)

 5. Cax says:

  Tupsununnu pudilõug – käbieine jäägid põskede peal :D

Leave a Reply

Telli foto
Raamat
Kalender
Taustapildid

Autor

Remo SavisaarRemo Savisaar on sündinud 1978. aastal Tartus. Loodus on teda köitnud juba lapsepõlvest saadik. Loodusfotograafiaga on Remo tegelenud viimased 19 aastat. Tema töid on pärjatud mitmesuguste auhindadega ja need on leidnud tunnustust ka rahvusvahelisel tasandil. Remo pildipäevik blog.moment.ee tunnistati 2006. aasta loomafotode kategoorias maailma parimaks (Photobloggies 2006 Awards). Loe edasi »

Arhiiv