Kannatlik kalastaja, Patient fisher

December 19th, 2013 by Remo Savisaar | Filed under Birds / Linnud .

Jäälind, Kingfisher, Alcedo atthis Remo Savisaar Eesti loodus  Estonian Estonia Baltic nature wildlife photography photo blog loodusfotod loodusfoto looduspilt looduspildid
Passisin eile kannatlikult tunnikese ühe veekogu kaldal. Minust kõigest mõne meetri kaugusel tegutses vilgas ja püsimatu vesimutt. Jah, ausõna, ka selline loomake on meie faunas olemas! Head pilti ei ole mul kahjuks veel vesimutist õnnestunud teha, kuid lootust on!

Taustal vilksatas aga aeg-ajalt jäälind, kes viimaks ühele oksale püsima jäi. Näha, kuidas esiplaanil tegutseb vesimutt ja taustal istub jäälind, on aga meeliülendav! :)

Tags: , ,

One Response to “Kannatlik kalastaja, Patient fisher”

  1. Fotograaf says:

    Väga hästi tabatud pilt :)

Leave a Reply

Telli foto
Raamat
Kalender
Taustapildid

Autor

Remo SavisaarRemo Savisaar on sündinud 1978. aastal Tartus. Loodus on teda köitnud juba lapsepõlvest saadik. Loodusfotograafiaga on Remo tegelenud viimased 19 aastat. Tema töid on pärjatud mitmesuguste auhindadega ja need on leidnud tunnustust ka rahvusvahelisel tasandil. Remo pildipäevik blog.moment.ee tunnistati 2006. aasta loomafotode kategoorias maailma parimaks (Photobloggies 2006 Awards). Loe edasi »

Arhiiv