Värbkakk, Pygmy Owl, Glaucidium passerinum

January 10th, 2014 by Remo Savisaar | Filed under Birds / Linnud .

Värbkakk, Pygmy Owl, Glaucidium passerinum Remo Savisaar Eesti loodus Estonian Estonia Baltic nature wildlife photography photo blog loodusfotod loodusfoto looduspilt looduspildid
Pilt on tehtud kottpimedas, kus kakukese nägemiseks tuli ikka korralikult keskenduda ja silmi pingutada. Usun, et niisamuti tuleb seda teha ka pilti vaadates. Hämar-pime ruum tuleb kasuks – tuled kustu! Kas nüüd näed? :)

PS Ainukeseks valgusallikaks on auto tuled, mille tõttu see pilt üldse võimalukuks sai – sellest ka helk kakukese silmis.

Tags: , ,

4 Responses to “Värbkakk, Pygmy Owl, Glaucidium passerinum”

 1. Triin says:

  See on üks pahura näoga tegelane ja autotulede helk sobib pildile väga hästi. Teeb pilgu veel intensiivsemaks.

 2. Aivar says:

  Väga ehe kaader! Huvitav, mis võis kaamera ISO olla ;) ?

 3. Ingrid says:

  valvas tegelane…meenutab mu kassi ;)

 4. Aivar, ISO oli 51200! ;) Sellist iso ei ole ma varem (võimaluse puudumise tõttu) ega ka hiljem kasutanud. Nüüd on vähamelt see võimalus, et kui vaja, saab ka kõrgemat iso kasutada ;)

Leave a Reply

Telli foto
Raamat
Kalender
Taustapildid

Autor

Remo SavisaarRemo Savisaar on sündinud 1978. aastal Tartus. Loodus on teda köitnud juba lapsepõlvest saadik. Loodusfotograafiaga on Remo tegelenud viimased 19 aastat. Tema töid on pärjatud mitmesuguste auhindadega ja need on leidnud tunnustust ka rahvusvahelisel tasandil. Remo pildipäevik blog.moment.ee tunnistati 2006. aasta loomafotode kategoorias maailma parimaks (Photobloggies 2006 Awards). Loe edasi »

Arhiiv