Pilk vesipapi magamistuppa, A glimpse into the dipper’s bedroom

February 7th, 2014 by Remo Savisaar | Filed under Birds / Linnud .

Vesipapp, Dipper, Cinclus cinclus talv talvine Remo Savisaar Eesti loodus Estonian Estonia Baltic nature wildlife photography photo blog loodusfotod loodusfoto looduspilt looduspildid
Veetsin vesipapi seltsis meeldivalt palju aega, kuid igal õhtul, just siis, kui valgus eriti magusaks läks, kadus lind ära. Hetk varem oli ja ühel hetkel teda enam polnud. Ja nii päevast-päeva! Ühel õhtul, kui see kõik taas kordus, mõtlesin, et võtan riski ja rooman kohe päris jää äärele. Olin veepiirist vaid mõne sentrimeetri kaugusel ja nägin nüüd viimaks, kus vesipapp on! Selle koha näol, mis asus jää-ääre all, oli tegemist vesipapi magamistoaga. Sinna ta varjus, kükitas maha ja lasi silma looja.

Tags: , ,

4 Responses to “Pilk vesipapi magamistuppa, A glimpse into the dipper’s bedroom”

 1. Kristjan says:

  Vau! Väga kaunis pilt, aga ole ikka jää ääres ettevaatlik! :)

 2. LN says:

  Vesipapp oma magamistoas haigutamas :)

 3. Kaire says:

  Taustal haigutaks nagu mingi suur valge jääkaru. On sul jäänaasklid ikka kaelas?

 4. Triin says:

  Vahel tasub väike risk ära :) Ilus jäädvustus!
  Minu “kodujõel” peituvad lisaks vesipapile õhtuti jää-ääre alla ka sinikaelpardid. Kui neile siis ootamatult peale sattuda on lindudel ikka tõsine tegemine, et välja pääseda.

Leave a Reply

Telli foto
Raamat
Kalender
Taustapildid

Autor

Remo SavisaarRemo Savisaar on sündinud 1978. aastal Tartus. Loodus on teda köitnud juba lapsepõlvest saadik. Loodusfotograafiaga on Remo tegelenud viimased 19 aastat. Tema töid on pärjatud mitmesuguste auhindadega ja need on leidnud tunnustust ka rahvusvahelisel tasandil. Remo pildipäevik blog.moment.ee tunnistati 2006. aasta loomafotode kategoorias maailma parimaks (Photobloggies 2006 Awards). Loe edasi »

Arhiiv