Lunn, Puffin, Fratercula arctica

March 25th, 2014 by Remo Savisaar | Filed under Birds / Linnud .

Island, Iceland, Lunn, Puffin, Fratercula arctica, päikeseloojang, sunset
Olen hetkel seoses homme aset leidva loodusõhtuga Islandi piltide lainel. Seal tehtud fotode kataloog on mahukas – 13086 fotot! Mõelda vaid, et filmiajastul oleks selleks kulunud 365 rulli filmi. Tõsi, tollal ei oleks tulnud mõttessegi kulutada paarsada kaadrit lihtsalt selleks, et saada ehk 1 terav ja ideaalses poosis ning valguses lähivõte lendavast lunnist. See oli siis vaid NG palgal olevate meeste pärusmaa.

Tags: , , , ,

2 Responses to “Lunn, Puffin, Fratercula arctica”

  1. Triin says:

    See kaader oleks nagu mõne filmi lõpust võetud. On tunne, et kohe-kohe astub kaadrisse veel teinegi lunn ja siis seisavad nad seal kahekesi kuni ekraan mustaks läheb. Taustal kõlab mõni eepiline istrumentaalpala. See on minu jaoks väga elav pilt.

  2. Sa oleks nagu seal kohapeal olnud, sest täpselt nii edasi läkski! ;) Ja viimaseks kaadriks jäi see, kus teine lunn pildil ära lendamas. Kaalusingi nende kahe võtte vahel, kumb blogisse panna ning otsustasin, et jääb nii nagu oli ehk siis kronoloogiline järjestus. Teise panen siis kunagi hiljem üles :)

Leave a Reply

Telli foto
Raamat
Kalender
Taustapildid

Autor

Remo SavisaarRemo Savisaar on sündinud 1978. aastal Tartus. Loodus on teda köitnud juba lapsepõlvest saadik. Loodusfotograafiaga on Remo tegelenud viimased 19 aastat. Tema töid on pärjatud mitmesuguste auhindadega ja need on leidnud tunnustust ka rahvusvahelisel tasandil. Remo pildipäevik blog.moment.ee tunnistati 2006. aasta loomafotode kategoorias maailma parimaks (Photobloggies 2006 Awards). Loe edasi »

Arhiiv