Pulmatrall, Mating games

April 3rd, 2014 by Remo Savisaar | Filed under Birds / Linnud .

Musträhn, Black Woodpecker, Dryocopus martius Pulmatrall, Mating games kevad mets männik mänd männimets pine trees forest Remo Savisaar Eesti loodus  Estonian Estonia Baltic nature wildlife photography photo blog loodusfotod loodusfoto looduspilt looduspildid
Musträhn on meie ja ühtlasi ka Euroopa suurim rähn. Praegu on neil käimas vaatemänguline pulmatrall ja -triller. Üheks mängu põhiosaks on peitusemäng. Üheskoos lennatakse puult puule. Seejärel piilutakse üksteist häbelikult, üks ühelpool ja teine teiselpool puud. Selline mäng võib kesta tunde ja sellel ajal on mets täis kilkeid ja trillerit.

Tags: , ,

3 Responses to “Pulmatrall, Mating games”

  1. yolcu says:

    Perfect.

  2. silmapealhoidja :) says:

    Hing jäi kinni.

  3. Triin says:

    Oi kuidas tahaks siia pilti sisse astuda ja rähnide trillerit koos rabametsa lõhnadega nautida. Pikemalt vaadates see pea-aegu, et isegi õnnestub :)

Leave a Reply

Telli foto
Raamat
Kalender
Taustapildid

Autor

Remo SavisaarRemo Savisaar on sündinud 1978. aastal Tartus. Loodus on teda köitnud juba lapsepõlvest saadik. Loodusfotograafiaga on Remo tegelenud viimased 19 aastat. Tema töid on pärjatud mitmesuguste auhindadega ja need on leidnud tunnustust ka rahvusvahelisel tasandil. Remo pildipäevik blog.moment.ee tunnistati 2006. aasta loomafotode kategoorias maailma parimaks (Photobloggies 2006 Awards). Loe edasi »

Arhiiv