Pikk, Tall One

August 22nd, 2014 by Remo Savisaar | Filed under Birds / Linnud .

Kõrvukräts, Long-eared Owl, Asio otus Remo Savisaar Eesti loodus Estonian Estonia Baltic nature wildlife photography photo blog loodusfotod loodusfoto looduspilt looduspildid
Tegelikult siiski tavaline kõrvukräts, kes on märkamatuks muutmise lootuses end lihtsalt pikemaks venitanud ;) Kusjuures, saab minna veel pulgamaks ja see vaatepilt on juba üsna koomiline!

Tags: , ,

5 Responses to “Pikk, Tall One”

 1. Valmar says:

  Remo, kas pilt on tehtud nüüd, või siis kui pojad pisemad olid. Mul on jäänud mulje, et emaslinnud just teevad end selliseks, isane lendab lihtsalt eemale, kui ei meeldi, aga emane jääb kauemaks poegade ligi ja ma olen arvanud, et nii tahab ta lihtsalt suurem näida!

 2. Cax says:

  Einoh, see näeb täpselt välja nagu Lembit Ulfsak Rebase-Reinu maskis lasteetenduses “Mõmmi aabits!” Värv ja kõrvad ja nina (nokk) ja silmad ka täpipealt! No triibud on küll veidi teistpidi, aga üldmulje, see kohe lajatab! ;D :D :D

 3. Kaido says:

  Peaaegu nähtamatu!

 4. Valmar: Hännakate puhul olen täheldanud, et sugu ei mängi siin rolli. Pulgaks teevad end mõlemad, kui juhtuvad näiteks 100m kaugusel märkama lendavat kanakulli. Siinsel pildil on aga noorlind ;)

Leave a Reply

Telli foto
Raamat
Kalender
Taustapildid

Autor

Remo SavisaarRemo Savisaar on sündinud 1978. aastal Tartus. Loodus on teda köitnud juba lapsepõlvest saadik. Loodusfotograafiaga on Remo tegelenud viimased 19 aastat. Tema töid on pärjatud mitmesuguste auhindadega ja need on leidnud tunnustust ka rahvusvahelisel tasandil. Remo pildipäevik blog.moment.ee tunnistati 2006. aasta loomafotode kategoorias maailma parimaks (Photobloggies 2006 Awards). Loe edasi »

Arhiiv