Paadid, Boats

September 15th, 2014 by Remo Savisaar | Filed under Landscapes / Loodusvaated .

Öine äike, Midnight Lightning öö pimedus välk Äikesemaru merel, Lightning at the sea hiiumaa kõpu Remo Savisaar Eesti loodus Estonian Estonia Baltic nature wildlife photography photo blog loodusfotod loodusfoto looduspilt looduspildid landscape nature wild wildlife nordic
Hiiumaa põhjarannik, Kõpu poolsaar, Hiiumaa island, Estonia.

One Response to “Paadid, Boats”

  1. Cax says:

    Missugune mõnus müstika. Paadid ja jalajälgi täis liiv on veel eriti müstilised tähtede ja välgu valgel. Aga mis nupukesed need seal rivis on? Võrgupoid? Ja üks tuluke kohe keskel üle lahe säramas?
    Kusjuures, Remo, ma olen seda pikerguse ovaali kujulist tähtkuju vist ennemaltki su piltidel näinud, mis ilmakaares see on ja mis tähtkuju see on, kui sa oskad öelda? Mulle tundub Skorpionina (pea ja sõrad paremal, saba vasakul), aga ma võin muidugi eksida. Ja see suur täht vasemal?

Leave a Reply

Telli foto
Raamat
Kalender
Taustapildid

Autor

Remo SavisaarRemo Savisaar on sündinud 1978. aastal Tartus. Loodus on teda köitnud juba lapsepõlvest saadik. Loodusfotograafiaga on Remo tegelenud viimased 19 aastat. Tema töid on pärjatud mitmesuguste auhindadega ja need on leidnud tunnustust ka rahvusvahelisel tasandil. Remo pildipäevik blog.moment.ee tunnistati 2006. aasta loomafotode kategoorias maailma parimaks (Photobloggies 2006 Awards). Loe edasi »

Arhiiv