Ilus õhtu, Beautiful evening

October 7th, 2014 by Remo Savisaar | Filed under Landscapes / Loodusvaated .

Ilus õhtu, Beautiful evening Õhtupuna, Evening glow saadjärv vooremaa Remo Savisaar Eesti loodus Estonian Estonia Baltic nature wildlife photography photo blog loodusfotod loodusfoto looduspilt looduspildid landscape nature wild wildlife nordic
Kogu reedese päeva laius suure osa Eestimaa kohal üsna põnev pilvetekk. Tartumaal lõi aga taeva tund enne loojangut klaariks. Olin juba kergelt pettununa koju minemas, kui märkasin, et taevale tõmmatakse ette uut pilvekardinat! Kiirustasin võttepaika, varasemalt välja vaadatud motiivi juurde ning seadsin kõik valmis. Seisin ligi 15 minutit liikumatult jalgupidi vees ja ootasin. Päike oli juba loojunud ning valgus hääbuv. Vaid pilveäär punetas õrnalt. Tuginedes oma kogemustele lootsin, et see on alles algus! Kümmekond minutit hiljem see siis algas! Pilved võõbati meeldivalt punaseks, kontrast oli võimas – punetav kuumus ning külm sinine! See värvidemäng jäi aga väga üürikeseks. Tippaeg, mis pildil näha, kestis sellel korral vaid loetud minuti-kaks. Need olid ilusad minutid! :)

2 Responses to “Ilus õhtu, Beautiful evening”

  1. Axiraa says:

    Sinu pilt on määramatult ilusam kui need, mis said tehtud sinust mõnikümmend meetrit eemal!
    ; )

  2. Ehee, tänan! :) Oot aga mõnekümne meetri kaugusel minust küll kedagi ei olnud!? :) Umbes kolmesaja meetri vastu ma aga ei vaidleks ;)

Leave a Reply

Telli foto
Raamat
Kalender
Taustapildid

Autor

Remo SavisaarRemo Savisaar on sündinud 1978. aastal Tartus. Loodus on teda köitnud juba lapsepõlvest saadik. Loodusfotograafiaga on Remo tegelenud viimased 19 aastat. Tema töid on pärjatud mitmesuguste auhindadega ja need on leidnud tunnustust ka rahvusvahelisel tasandil. Remo pildipäevik blog.moment.ee tunnistati 2006. aasta loomafotode kategoorias maailma parimaks (Photobloggies 2006 Awards). Loe edasi »

Arhiiv