Käblik, Wren, Troglodytes troglodytes

November 25th, 2014 by Remo Savisaar | Filed under Birds / Linnud .

Käblik, Wren, Troglodytes troglodytes Remo Savisaar Eesti loodus  Estonian Estonia Baltic nature wildlife photography photo blog loodusfotod loodusfoto looduspilt looduspildid
Esimese lume saabudes suundusin suure õhinaga oma tavapärasele rajale. Nüüd oli hea võimalus teada saada, kes seal peale minu veel liiguvad. Nii märkasingi oma 3km retkel järgmisi jälgi: n1rk, leeth1ir, metsnug1s, reb4ne, m1nk, kobr4s, kar1hiir, metsk1ts, tu4kur. Need jäljed olid sinna jäetud möödunud 12 tunni jooksul. Järgmisel päeval lisandus uue liigina ka metssea kult. Jälgi ajades sattusin aga peale hoopiski ühele meie väiksemaile linnule – käblikule. Talvisel ajal seda lindu meil naljalt ei kohta ning paraku võib karm talv jääda talle ka viimaseks. Pea vastu, väike härjapõlvlane!

Tags: , ,

2 Responses to “Käblik, Wren, Troglodytes troglodytes”

  1. biologion says:

    Very beautiful photo! The whole birdscape is amazing.

  2. Diane says:

    Beautiful.. I saw the first wren in our garden today and was delighted. Have a good day Diane

Leave a Reply

Telli foto
Raamat
Kalender
Taustapildid

Autor

Remo SavisaarRemo Savisaar on sündinud 1978. aastal Tartus. Loodus on teda köitnud juba lapsepõlvest saadik. Loodusfotograafiaga on Remo tegelenud viimased 19 aastat. Tema töid on pärjatud mitmesuguste auhindadega ja need on leidnud tunnustust ka rahvusvahelisel tasandil. Remo pildipäevik blog.moment.ee tunnistati 2006. aasta loomafotode kategoorias maailma parimaks (Photobloggies 2006 Awards). Loe edasi »

Arhiiv