Rästas-roolind, Great Reed Warbler, Acrocephalus arundinaceus

May 5th, 2015 by Remo Savisaar | Filed under Birds / Linnud .

Rästas-roolind, Great Reed Warbler, Acrocephalus arundinaceus Remo Savisaar Eesti loodus  Estonian Estonia Baltic nature wildlife photography photo blog loodusfotod loodusfoto looduspilt looduspildid
Eilne õnnestus mul taaskord realiseerida üks hetk, mida olin püüdnud tabada juba ammu. Rästas-roolind roostikus, oma elupaigas, vee kohal. Selliseid pilte, kus see linnuke on pilliroo sees ja ladvus, on mul omajagu. Aga need kõik olid ilma veeta või tehtud kaugemalt, kus lind nii hästi löögile ei pääsenud. Rästas-roolind elutseb vaid suuremates roomassiivides. Valju laulu tõttu on teda lihtne kuulda, kuid näole annab see rooööbik end harva.
Pildistatud varjest, olles ise rinnuni vees.

Tags: , ,

One Response to “Rästas-roolind, Great Reed Warbler, Acrocephalus arundinaceus”

  1. l'angevine says:

    j’adore les tiges et les tons de couleurs

Leave a Reply

Telli foto
Raamat
Kalender
Taustapildid

Autor

Remo SavisaarRemo Savisaar on sündinud 1978. aastal Tartus. Loodus on teda köitnud juba lapsepõlvest saadik. Loodusfotograafiaga on Remo tegelenud viimased 16 aastat. Tema töid on pärjatud mitmesuguste auhindadega ja need on leidnud tunnustust ka rahvusvahelisel tasandil. Remo pildipäevik blog.moment.ee tunnistati 2006. aasta loomafotode kategoorias maailma parimaks (Photobloggies 2006 Awards). Loe edasi »

Arhiiv