Kõrvukräts, Long-eared Owl, Asio otus

June 1st, 2015 by Remo Savisaar | Filed under Birds / Linnud .

Kõrvukräts, Long-eared Owl, Asio otus Remo Savisaar Eesti loodus Estonian Estonia Baltic nature wildlife photography photo blog loodusfotod loodusfoto looduspilt looduspildid

Tags: , ,

3 Responses to “Kõrvukräts, Long-eared Owl, Asio otus”

 1. Cax says:

  Uskumatu, et niimoodi heinamaaservas madalas vahti peetakse. Tavaliselt oleme vist harjunud kakke nägema ikka metsas, kuigi eks on ju loomulik, et ka lagedal jahti peetakse. Aga üpris ootamatu, et kakukene istub sedasi võsaservas nagut põõsalind või pasknäär (:O.
  Igatahes väga lahe pilt – ja kus on värvid! Nii kirju lind ei saaks kuidagi kahe silma vahele jääda.

 2. Triin says:

  Cax, kõrvukräts on kultuurmaastiku lind. Sügavalt metsast teda naljalt ei leia. Pigem aia kõrvalt kuusehekist :)

  Aga ilus on pilt küll, ja selles mõttes väga õnnestunud ka, et kõrvuka elukeskkonda näidata. Kui nüüd natukene norida, siis sinna paremale sobiks mõni metskits heina nokitsema ;)

 3. Cax says:

  Ahah. Novot, jälle targem :) Seda enam on mu jaoks jahmatav, et kui ma noorena samamoodi mööda loodust hulkusin nagu Remo praegu, siis öökulli (st kakulisi) ei ole ma kordagi nägema juhtunud. Punajalgpistriku isaslindu, siniraagu, peoleo mõlemat isendit, isegi väänkaela olen näinud (ja loomadest vesimutti ning pähklinäppi, kui haruldasemaid märkida), aga vaat öökulli ei ole :( Aga eks lootus jääb :)

Leave a Reply

Telli foto
Raamat
Kalender
Taustapildid

Autor

Remo SavisaarRemo Savisaar on sündinud 1978. aastal Tartus. Loodus on teda köitnud juba lapsepõlvest saadik. Loodusfotograafiaga on Remo tegelenud viimased 19 aastat. Tema töid on pärjatud mitmesuguste auhindadega ja need on leidnud tunnustust ka rahvusvahelisel tasandil. Remo pildipäevik blog.moment.ee tunnistati 2006. aasta loomafotode kategoorias maailma parimaks (Photobloggies 2006 Awards). Loe edasi »

Arhiiv