Kõrvukräts, Long-eared Owl, Asio otus

September 9th, 2015 by Remo Savisaar | Filed under Birds / Linnud .

Kõrvukräts, Long-eared Owl, Asio otus Remo Savisaar Eesti loodus  Estonian Estonia Baltic nature wildlife photography photo blog loodusfotod loodusfoto looduspilt looduspildid

Tags: , ,

3 Responses to “Kõrvukräts, Long-eared Owl, Asio otus”

  1. Cax says:

    Pikeeriva pommituslennuki kroonika, ehk nagu kirjutas Gilbert Klingel oma raamatus “Saar ookeanis” (Tln, 1967, MM), et vaevalt me märkame hüppava tiigri, ründava hai või pikeeriva pommituslennuki ilu… Sellel pildil siin on see olemas. Täiuslikult. Kuid hiired-rotid arvatavasti minuga ei nõustu :)

  2. l'angevine says:

    magnifique les ailes

  3. Triin says:

    Täiuslikkuseni on loodus rätsu vorminud küll ja võrdlus sõjalennukiga ka igati omal kohal. Kujutan ette kuidas õiges kohas tiivad ühtäkki risti keeratakse ja isegi sulgkõrvad püsti tõusevad, et hetkega peatuda ja saagile end kukutada. Tappev. Eeskujulikult tabatud foto!

Leave a Reply

Telli foto
Raamat
Kalender
Taustapildid

Autor

Remo SavisaarRemo Savisaar on sündinud 1978. aastal Tartus. Loodus on teda köitnud juba lapsepõlvest saadik. Loodusfotograafiaga on Remo tegelenud viimased 19 aastat. Tema töid on pärjatud mitmesuguste auhindadega ja need on leidnud tunnustust ka rahvusvahelisel tasandil. Remo pildipäevik blog.moment.ee tunnistati 2006. aasta loomafotode kategoorias maailma parimaks (Photobloggies 2006 Awards). Loe edasi »

Arhiiv