Värvidemäng, Play of Colours

September 10th, 2015 by Remo Savisaar | Filed under Landscapes / Loodusvaated .

Aurora borealis, Northern Lights, Virmalised virmaline öö öömeeleolu tähistaevas puud trees autoportree Remo Savisaar Eesti loodus  Estonian Estonia Baltic nature wildlife photography photo blog loodusfotod loodusfoto looduspilt looduspildid
23:20, 09/09/2015, Tartumaa, Eesti, Estonia.

Viimastel nädalatel on juba mitmeid kordi olnud võimalik näha virmalisi meie põhjataevas. Enamasti on jäänud värvidemäng kesiseks, seega ei ole ma end välja vedanud. Eile oli aga erand! Õhtul rõdule astudes märkasin võimast virmaliste kaart ning ka vehklevaid sambaid. Testpildiks ei olnud siin enam vajadust – need olid võimsad virmalised! Ruttu riided selga, objektiiv kaameral vahetada ning autole hääled sisse. Pool tundi hiljem oli see võimas värvidemäng läbi. Paar tundi hiljem võis veel näha virmaliste kaart ning kerget mängu, kuid võrreldes enne südaööd aset leidnud mänguga jäi see lahjaks. Kas ka täna öösel on võimalus näha virmalisi? Raske öelda, kuid valvel tasub igatahes olla! :)

Tags: , ,

2 Responses to “Värvidemäng, Play of Colours”

  1. imetleja says:

    imetleb siinseid vaateid juba ammu igapäevaselt, harva ka mõne sõna kirjutades. Ei jäta siin nähtav ükskõikseks, lihtsalt enamasti pole sõnu vajagi! Kuna kuulun nende harvade hulka, kes jätkuvalt ignoreerib sotsiaalvõrgustikke, siis jätab ükskõikseks ka see, mismoodi tsenseerib näoraamat – ei maksa sealset võtta väga südamesse! Pean ise olulisemaks justnimelt siinset keskkonda – ainuüksi pildikvaliteedilt on just see blogi etem kui üleilmne FB. Edu ja head silma jätkuvalt ning soe soovitus: ei tasu asjatult närvi raisata sellele, mismoodi oma siseelu sätib tunduvalt kehvema kvaliteediga suurvõrgustik! Imetlejad hindavad seda siinset lehte tunduvalt kõrgemalt ja leiavad tee justnimelt siia!

  2. Suur aitäh nende sõnade eest! :)

Leave a Reply

Telli foto
Raamat
Kalender
Taustapildid

Autor

Remo SavisaarRemo Savisaar on sündinud 1978. aastal Tartus. Loodus on teda köitnud juba lapsepõlvest saadik. Loodusfotograafiaga on Remo tegelenud viimased 19 aastat. Tema töid on pärjatud mitmesuguste auhindadega ja need on leidnud tunnustust ka rahvusvahelisel tasandil. Remo pildipäevik blog.moment.ee tunnistati 2006. aasta loomafotode kategoorias maailma parimaks (Photobloggies 2006 Awards). Loe edasi »

Arhiiv