Rebased, Red foxes

October 2nd, 2015 by Remo Savisaar | Filed under Mammals / Imetajad .

Rebane, Red Fox, Vulpes vulpes Rebasekutsikas, Red Fox kit keskkond habitat seltskond three kutsikad Remo Savisaar Eesti loodus Estonian Estonia Baltic nature wildlife photography photo blog loodusfotod loodusfoto looduspilt looduspildid

Tags: , ,

4 Responses to “Rebased, Red foxes”

 1. Cax says:

  Kuskil kirjutas hiljuti, et rebane on arvatavalt järgmine koduloom. Peab endale siis varakult kutsika broneerima :P Õnneks on olemas tuttav fotograaf, kellel selles “tsunftis” nö käpp sees, irw.

 2. l'angevine says:

  oh excellente mise au point sur un et j’adore celui à droite

 3. Alex Tashin says:

  Vaatasin Reporterit täna ja hakkasin otsima. Tõesti on nii ilus see mis Sina teed, Remo. Eriti südamelähedane on rebaste kutsikate seeria. Väga armas ja ilus. Aitäh Sulle!

 4. Aitäh tagaside eest! Võtsin ka Reporteri lahti ning vaatasin üle. See lugu seal tuli mulle üllatusena :) See pärines 2013 aastast :)

Leave a Reply

Telli foto
Raamat
Kalender
Taustapildid

Autor

Remo SavisaarRemo Savisaar on sündinud 1978. aastal Tartus. Loodus on teda köitnud juba lapsepõlvest saadik. Loodusfotograafiaga on Remo tegelenud viimased 19 aastat. Tema töid on pärjatud mitmesuguste auhindadega ja need on leidnud tunnustust ka rahvusvahelisel tasandil. Remo pildipäevik blog.moment.ee tunnistati 2006. aasta loomafotode kategoorias maailma parimaks (Photobloggies 2006 Awards). Loe edasi »

Arhiiv