Metsakunn, King of the forest

December 16th, 2015 by Remo Savisaar | Filed under Birds / Linnud .

Metsis, Capercaillie, Tetrao urogallus Remo Savisaar Eesti loodus Estonian Estonia Baltic nature wildlife photography photo blog loodusfotod loodusfoto looduspilt looduspildid

Tags: , ,

7 Responses to “Metsakunn, King of the forest”

 1. Cax says:

  Kuhu tõttad, kaunis kana,
  päiksepaistest kaunimana?
  (Muinasjutt kuldharjaga kanakesest)
  :)

 2. l'angevine says:

  oh belle espèce

 3. Cax says:

  Heh, alles praegu märkan… mis asi see tal seal tiibadest eespool on? Pole veel kuulnud, et mõnel kanalisel… khöm… oleks. Et luigel, pardil ja jaanalinnul on, seda ma tean ;P

 4. Triin says:

  Huvatav, kas selline vaade võiks paista mängu külastavale kanale või valivad nad istumiseks mõne kõrgema puuoks… Hea luuramise tunne igatahes tekib.

 5. Cax: See on tõstetud jalg ;) See ei ole staatiline pilt, vaid lind on siin puutüvel marssi tegemas ;). Vaata puutüve või maapinda, need on kaasavedamise tõttu liikumises. Umbes viiest pildist oli see pilt ainuke, kus lind terav jäi.

 6. Triin: Mängu külastavale kanale paistab nii see vaade, kui puudel istuvad kuked. Mängu külastatakse nii õhtuti (kus linnud enamasti puudel), kui hommikuti (kus toimub mäng sageli maas). Ööbitakse puudel.

 7. Cax says:

  Ahah, kui sa nii ütled, siis tõesti – jalg mis jalg. Küüned küljes ja puha! Silly me ;P (läheb poeb voodi alla ja häbeneb)

Leave a Reply

Telli foto
Raamat
Kalender
Taustapildid

Autor

Remo SavisaarRemo Savisaar on sündinud 1978. aastal Tartus. Loodus on teda köitnud juba lapsepõlvest saadik. Loodusfotograafiaga on Remo tegelenud viimased 19 aastat. Tema töid on pärjatud mitmesuguste auhindadega ja need on leidnud tunnustust ka rahvusvahelisel tasandil. Remo pildipäevik blog.moment.ee tunnistati 2006. aasta loomafotode kategoorias maailma parimaks (Photobloggies 2006 Awards). Loe edasi »

Arhiiv