Leevike, Bullfinch, Pyrrhula pyrrhula

January 27th, 2016 by Remo Savisaar | Filed under Birds / Linnud .

Leevike, Bullfinch, Pyrrhula pyrrhula Remo Savisaar Eesti loodus  Estonian Estonia Baltic nature wildlife photography photo blog loodusfotod loodusfoto looduspilt looduspildid

Tags: , ,

3 Responses to “Leevike, Bullfinch, Pyrrhula pyrrhula”

  1. Cax says:

    Kunagi oli üks vene multikas, vist 50ndatest, aga võis ka hilisem olla, kus oli üks veidi ennast täis isaleevike. Ja siis, et kellelegi muljet avaldada, lükkas ta oma paksu kõhu alt üles kummis rinnaks ja oli hoobilt nagu mingi jõujuurikas :) Maru naljakas liigutus oli see, ja kuidas ta siis välja nägi :)

  2. Imeline pilt says:

    Vaatan leevikese pilti ja mu silmade ette kerkib mu lapsepôlvekodu magamistoaaknast avanev vaade sirelipôôsale, kus härmatanud lumistel okstel istub parv punaseid pakatavaid leevikesi. Imeline!

Leave a Reply

Telli foto
Raamat
Kalender
Taustapildid

Autor

Remo SavisaarRemo Savisaar on sündinud 1978. aastal Tartus. Loodus on teda köitnud juba lapsepõlvest saadik. Loodusfotograafiaga on Remo tegelenud viimased 19 aastat. Tema töid on pärjatud mitmesuguste auhindadega ja need on leidnud tunnustust ka rahvusvahelisel tasandil. Remo pildipäevik blog.moment.ee tunnistati 2006. aasta loomafotode kategoorias maailma parimaks (Photobloggies 2006 Awards). Loe edasi »

Arhiiv