Reinuvader, Red Fox

January 14th, 2016 by Remo Savisaar | Filed under Mammals / Imetajad .

Rebane, Red Fox, Vulpes vulpes talv talvine Remo Savisaar Eesti loodus  Estonian Estonia Baltic nature wildlife photography photo blog loodusfotod loodusfoto looduspilt looduspildid

Tags: , ,

4 Responses to “Reinuvader, Red Fox”

  1. Triin says:

    Ja lund sajab… Rebane tundub natukene nõutu olekuga. Nägu kah suhteliselt lumevaba. Ei olnud vist hea hiirekoht.

  2. l'angevine says:

    oh qu’il est beau

  3. Cax says:

    Viivi Luik kirjutab oma raamatus “Kõik lood Leopoldist”: “…mis see kährik muud on kui üks rebaseks läinud koer. Et naabritel käib nüüd üks selline õue peal, nagu rebane, aga kõrge jalaga. Naaber ütleb küll, et pani vana Pauka magama ja tõi linnast kolli tõugu koera, aga ju ta ikka üks rebane on” – või umbes nii. Teine vaidles vastu, et “kährik on kährik, rebane on rebane ja koer on koer”. Vot see on siin ka üks rebaseks läinud koer :) Kui ikka siukse “naksterjeriga” linna peal promeneerid – paela otsas, selmet kaelas kanda – siis furoor on kindlustatud :)

Leave a Reply

Telli foto
Raamat
Kalender
Taustapildid

Autor

Remo SavisaarRemo Savisaar on sündinud 1978. aastal Tartus. Loodus on teda köitnud juba lapsepõlvest saadik. Loodusfotograafiaga on Remo tegelenud viimased 19 aastat. Tema töid on pärjatud mitmesuguste auhindadega ja need on leidnud tunnustust ka rahvusvahelisel tasandil. Remo pildipäevik blog.moment.ee tunnistati 2006. aasta loomafotode kategoorias maailma parimaks (Photobloggies 2006 Awards). Loe edasi »

Arhiiv