Tere maailm! Hello world!

May 23rd, 2016 by Remo Savisaar | Filed under Birds / Linnud .

Kodukakk, Tawny Owl, Strix aluco pojad kakutibud kevad spring mets forest Remo Savisaar Eesti loodus  Estonian Estonia Baltic nature wildlife photography photo blog loodusfotod loodusfoto looduspilt looduspildid
Viimaks jõudis kätte kauaoodatud hetk! Kodukaku pojad ronisid pesaõõnsusele maailma avastama! Möödunud aastal juhtus see 7.mail, tänavu aga 8 päeva hiljem ehk siis 15.mail. Vahetult enne seda käisin kodukaku juures juba 2 korda päevas. Vaatluse all oli 5 pesitsuseks sobivat puuõõnsust ning kindlasti on mõned sellised mulle ka teadmata. Mida aeg edasi, seda enam tabasin end mõttelt, et kas tänavu ikka pesitsetakse ning äkki olen ma poegade väljumise juba maha maganud?!
Seda hetke maha magada on väga lihte – ühel õhtul olid pojad pesaõõnsusel ning järgmisel varahommikul haigutas seal juba tühjus! Alles pärast paari tundi otsimist õnnestus leida üks kakutibudest – ta paiknes sünnipuust 15m kaugusel ja umbes 12m kõrgusel, puulehtede varjus. Mõni tund hiljem märkasin ka teist ja siis ka kolmandat. Kõik erinevates kohtades. Lähim oli sünnipuust 15m kaugusel, kaugem aga nii 70m kaugusel. Kuna puid on seal lugematul arvul, siis annab ikka otsida.

Tags: , ,

3 Responses to “Tere maailm! Hello world!”

  1. Helin-Mari says:

    Nii vahvalt uniste nägudega :)

  2. I. says:

    Ahoi, pehmikud!!

Leave a Reply

Telli foto
Raamat
Kalender
Taustapildid

Autor

Remo SavisaarRemo Savisaar on sündinud 1978. aastal Tartus. Loodus on teda köitnud juba lapsepõlvest saadik. Loodusfotograafiaga on Remo tegelenud viimased 19 aastat. Tema töid on pärjatud mitmesuguste auhindadega ja need on leidnud tunnustust ka rahvusvahelisel tasandil. Remo pildipäevik blog.moment.ee tunnistati 2006. aasta loomafotode kategoorias maailma parimaks (Photobloggies 2006 Awards). Loe edasi »

Arhiiv