Õhtupuna, Evening Red

October 6th, 2016 by Remo Savisaar | Filed under Landscapes / Loodusvaated .

järv lake saadjärv sügis päikeseloojang sunset puu tree vesi water Remo Savisaar Eesti loodus Estonian Estonia Baltic nature wildlife photography photo blog loodusfotod loodusfoto looduspilt looduspildid
Jälgisin eile pikalt pilvede mängu taevas ning kogemus ütles, et suure tõenäosusega võib õhtu lõpuks tulla vähe vürtsikam loojang. Nii ka läks! :)

3 Responses to “Õhtupuna, Evening Red”

  1. Anita says:

    Oo, oled endale uue puu leidnud! Kaunis pilt!

  2. Ehee, sellest puust on blogis ka varasemalt mõni pilt, kuid teise nurga alt ;)
    Muidu olen seda konkreetset puud pildistanud 3-4a, kuid neid pilte pole blogisse pannud. Kompa on vajanud lihvimist ja paika loksumist. Nüüd on minu jaoks üsna paigas :)

  3. Triin says:

    Mõned aastad veel ja nendest “puupiltidest” saaks päris kena albumi kokku. Sellise, kus aja kulgemist vaadata. Iga ilmaga, igal aastaajal. Taevas ja veepind muutuvad, aga puude siluetid on justkui igikestvad ühenduspunktid.

Leave a Reply

Telli foto
Raamat
Kalender
Taustapildid

Autor

Remo SavisaarRemo Savisaar on sündinud 1978. aastal Tartus. Loodus on teda köitnud juba lapsepõlvest saadik. Loodusfotograafiaga on Remo tegelenud viimased 19 aastat. Tema töid on pärjatud mitmesuguste auhindadega ja need on leidnud tunnustust ka rahvusvahelisel tasandil. Remo pildipäevik blog.moment.ee tunnistati 2006. aasta loomafotode kategoorias maailma parimaks (Photobloggies 2006 Awards). Loe edasi »

Arhiiv