Ameerika naarits, Mink, Mustela vison

December 20th, 2016 by Remo Savisaar | Filed under Mammals / Imetajad .

Ameerika naarits, Mink, Mustela vison Remo Savisaar Eesti loodus Estonian Estonia Baltic nature wildlife photography photo blog loodusfotod loodusfoto looduspilt looduspildid

Tags: , ,

7 Responses to “Ameerika naarits, Mink, Mustela vison”

 1. Cax says:

  Hehe, seda loomakest olen ma ka näinud, aga mitte talvel, vaid suvel, oja ääres, kus ta mahavõetud leppade hunnikus ringi tustis. Seisin mõne meetri kaugusel silla peal hiirvaikselt ja jälgisin teda.

 2. Cax says:

  Ahjaa, Remo, ega sul pole mõnd “tabamust” ondatrast või nutriast vabas looduses?

 3. On ikka! Ondatraga tegelesin ma mõned aastad tagasi kohe tõsisemalt. Kokku on mul arhiivis nii 20-25 fotot ondatrast. Blogisse on jõudnud neist kaks: http://blog.moment.ee/?s=ondatra

 4. Cax says:

  No näedsa, ma olen isegi kommenteerinud, aga ise ei mäletanudki seda :)

 5. l'angevine says:

  oh génial ces deux plans

 6. Triin says:

  Kus ikka vett lendab! Hiljutist saarmapilti vaadates hakkab külm, aga see mingiga on hoopis soojem. Ei teagi, kas süüdi on pildistamishetkel särav päike.

 7. Mhmh, killuke päikest teeb kohe soojemaks :)

Leave a Reply

Telli foto
Raamat
Kalender
Taustapildid

Autor

Remo SavisaarRemo Savisaar on sündinud 1978. aastal Tartus. Loodus on teda köitnud juba lapsepõlvest saadik. Loodusfotograafiaga on Remo tegelenud viimased 19 aastat. Tema töid on pärjatud mitmesuguste auhindadega ja need on leidnud tunnustust ka rahvusvahelisel tasandil. Remo pildipäevik blog.moment.ee tunnistati 2006. aasta loomafotode kategoorias maailma parimaks (Photobloggies 2006 Awards). Loe edasi »

Arhiiv