Rebane, Red Fox, Vulpes vulpes

December 13th, 2016 by Remo Savisaar | Filed under Mammals / Imetajad .

Rebane, Red Fox, Vulpes vulpes Remo Savisaar Eesti loodus Estonian Estonia Baltic nature wildlife photography photo blog loodusfotod loodusfoto looduspilt looduspildid landscape nature wild wildlife nordic

Tags: , ,

One Response to “Rebane, Red Fox, Vulpes vulpes”

  1. Cax says:

    Eile pidi üks ristrebane (üsna tume pähklipruun, üldse mitte oranž) mind õkvalt peaaegu koduukse ees jalust maha jooksma – keset suuri linnamaju! Tuli ühest eramaja aiast, vares torkimas sabas, pani üle tee kuuseheki sisse ja kui mina teda siis kutsutasin (näh, mul ju see Väikese Printsi sündroom, et kõik lapsed ja loomad tuleb är’ võrgutada :) ), siis lidus must umbes pooleteise meetri kauguselt mööda, ümber nurga garaažide eest läbi ja otse kesklinna poole, mitte teisele poole metsa. Ilus kohev eksemplar oli, tundus nooreke, ei mingit kärntõbe, niksis ja naksis elukas. Vunk sees, aga tundus, et eriti ei kartnudki. Päev jälle kohe hulga valgem ja rõõm südames toreda kohtumise üle :)

Leave a Reply

Telli foto
Raamat
Kalender
Taustapildid

Autor

Remo SavisaarRemo Savisaar on sündinud 1978. aastal Tartus. Loodus on teda köitnud juba lapsepõlvest saadik. Loodusfotograafiaga on Remo tegelenud viimased 18 aastat. Tema töid on pärjatud mitmesuguste auhindadega ja need on leidnud tunnustust ka rahvusvahelisel tasandil. Remo pildipäevik blog.moment.ee tunnistati 2006. aasta loomafotode kategoorias maailma parimaks (Photobloggies 2006 Awards). Loe edasi »

Arhiiv