Saarmas, Otter, Lutra lutra

December 14th, 2016 by Remo Savisaar | Filed under Mammals / Imetajad .

Saarmas, Otter, Lutra lutra Remo Savisaar Eesti loodus Estonian Estonia Baltic nature wildlife photography photo blog loodusfotod loodusfoto looduspilt looduspildid
Eile õnnestus mul jälgida saarmat, kes oli hämmastavalt osav kütt! Sisuliselt iga viie minuti tagant väljus ta veest kalaga! Tunni aja jooksul jõudis see saarmas pintslisse pista üle kümne kala!

Tags: , ,

One Response to “Saarmas, Otter, Lutra lutra”

  1. cax says:

    Richard Roht kirjutas toreda raamatu “Laaned ja veed” (1983. a. trükk, teistes oli veidi teisiti). Seal oli kolm lugu – “Kodus ja metsas” – kodukass Otust, kes metsa nö ümber kasvama viidi, Mäger Urask ja saarmas Udrasest. Viimase pealkiri oli “Ahnuse palk”. Väga vahvalt kirjutatud.

Leave a Reply

Telli foto
Raamat
Kalender
Taustapildid

Autor

Remo SavisaarRemo Savisaar on sündinud 1978. aastal Tartus. Loodus on teda köitnud juba lapsepõlvest saadik. Loodusfotograafiaga on Remo tegelenud viimased 19 aastat. Tema töid on pärjatud mitmesuguste auhindadega ja need on leidnud tunnustust ka rahvusvahelisel tasandil. Remo pildipäevik blog.moment.ee tunnistati 2006. aasta loomafotode kategoorias maailma parimaks (Photobloggies 2006 Awards). Loe edasi »

Arhiiv