Kukkurtihane, Penduline Tit, Remiz pendulinus

May 19th, 2017 by Remo Savisaar | Filed under Birds / Linnud .

Kukkurtihane, Penduline Tit, Remiz pendulinus  Remo Savisaar Eesti loodus Estonian Estonia Baltic nature wildlife photography photo blog loodusfotod loodusfoto looduspilt looduspildid landscape nature wild wildlife nordic

Tags: , ,

2 Responses to “Kukkurtihane, Penduline Tit, Remiz pendulinus”

  1. Cax says:

    Huvitav – kukkurtihane ja sinirind on meil mõlemad haruldased haudelinnud (lausa kontrollisin Kumari “Lindude välimäärajast” järele), kuidas sul õnnestus nad mõlemad pildile saada? Fantastiline igatahes.
    Ma olen kunagi siniraagu näinud (nõukaajal bussiaknast karjamaal), aga kirjutati kuskil, et need on ka väga haruldaseks jäänud? Mul ei tule ette, kas sul siniraast on pilti olnud?

  2. Siniraast kahjuks pilti pole. Tollel aastal, kui käisin neid otsimas Valgamaalt (5-6-7a tagasi), siis jäin napilt ilma… Järgnevatel aastatel pole Eestis enam pesitsust toimunud ning võib nentida, et siniraag on meie aladelt välja surnud :(

    Kukkurtihane on Lõuna-Eestis minu jaoks üsna tavaline ja hõlbus leida. Sinirind on aga tõepoolest haruldus. Need kukkur ja sinirind said aga pildistatud paarisaja meetrise vahega ning ühe õhtuse passimise jooksul :)

Leave a Reply

Telli foto
Raamat
Kalender
Taustapildid

Autor

Remo SavisaarRemo Savisaar on sündinud 1978. aastal Tartus. Loodus on teda köitnud juba lapsepõlvest saadik. Loodusfotograafiaga on Remo tegelenud viimased 19 aastat. Tema töid on pärjatud mitmesuguste auhindadega ja need on leidnud tunnustust ka rahvusvahelisel tasandil. Remo pildipäevik blog.moment.ee tunnistati 2006. aasta loomafotode kategoorias maailma parimaks (Photobloggies 2006 Awards). Loe edasi »

Arhiiv