Leevike, Bullfinch, Pyrrhula pyrrhula

January 18th, 2018 by Remo Savisaar | Filed under Birds / Linnud .

Leevike, Bullfinch, Pyrrhula pyrrhula  Remo Savisaar Eesti loodus  Estonian Estonia Baltic nature wildlife photography photo blog loodusfotod loodusfoto looduspilt looduspildid

Tags: , ,

One Response to “Leevike, Bullfinch, Pyrrhula pyrrhula”

  1. Cax says:

    Tore poiss, tore!
    See pilt tuletab meelde mingi õudvana vene multika ilmselt 50ndaist aastaist, kui vene multiplikatsioon oli väga Disney’likult sulav ja pehme joonega. Oli mingi talvemultikas, kus olid hunt ja leevike, ilmselt veel hulk muidki tegelasi, ja siis see leevike üritas endast kõva venda näidata – hundi mingi märkuse peale lükkas tiibadega jõnksti kõhu rinnaks üles – ja nägi äkki välja nagu Rambo või mingi maadleja – piht peenike, rind kummis XD XD Küll me lastena naersime selle liigutuse peale, see oli ikka väga komisch.
    Olen seda multikat otsinud, aga pole enam leidnud.

Leave a Reply

Telli foto
Raamat
Kalender
Taustapildid

Autor

Remo SavisaarRemo Savisaar on sündinud 1978. aastal Tartus. Loodus on teda köitnud juba lapsepõlvest saadik. Loodusfotograafiaga on Remo tegelenud viimased 19 aastat. Tema töid on pärjatud mitmesuguste auhindadega ja need on leidnud tunnustust ka rahvusvahelisel tasandil. Remo pildipäevik blog.moment.ee tunnistati 2006. aasta loomafotode kategoorias maailma parimaks (Photobloggies 2006 Awards). Loe edasi »

Arhiiv