Vöötkakk, Hawk Owl, Surnia ulula

March 16th, 2018 by Remo Savisaar | Filed under Birds / Linnud .

Vöötkakk, Hawk Owl, Surnia ulula Remo Savisaar Eesti loodus  Estonian Estonia Baltic nature wildlife photography photo blog loodusfotod loodusfoto looduspilt looduspildid

Tags: , ,

2 Responses to “Vöötkakk, Hawk Owl, Surnia ulula”

  1. Cax says:

    Maitia, mul on vist diagnoos valikuline sentimentaalsus, sest näiteks oma surnud ema ja vanaema pilte ma võin vaadata küll ja midagi ei ole, aga selle kakukese puhul tekib pisar silmanurka – tuleb aga jälle meelde see allaaetud linnuke (ma ei tea, kas see on sama või on mõni teine). Mis on samas ka kummaline, sest mina pole temaga ju kohtunud, erinevalt sinust. Aga kuidagi nii tohutult kahju on – nagu oleks just isiklikult tundnud või mis :( Et näe, oli ja elas loomake, ajas omaenda asju, poseeris su kaamerale – ja siis nisuke loll surm ja ei ole teda enam.

  2. Ma kartsin alguses sama asja, kuid õnneks elab ta piltidel edasi ja toob mulle meelde just kõik need toredad hetked.

Leave a Reply

Telli foto
Raamat
Kalender
Taustapildid

Autor

Remo SavisaarRemo Savisaar on sündinud 1978. aastal Tartus. Loodus on teda köitnud juba lapsepõlvest saadik. Loodusfotograafiaga on Remo tegelenud viimased 19 aastat. Tema töid on pärjatud mitmesuguste auhindadega ja need on leidnud tunnustust ka rahvusvahelisel tasandil. Remo pildipäevik blog.moment.ee tunnistati 2006. aasta loomafotode kategoorias maailma parimaks (Photobloggies 2006 Awards). Loe edasi »

Arhiiv