Kivine rannik, Stony coast

July 17th, 2018 by Remo Savisaar | Filed under Landscapes / Loodusvaated .

Kivine rannik, Stony coast päikeseloojang rannik kivid meri sea coast stones sea hiiumaa kõpu dramatic sunset Remo Savisaar Eesti loodus Estonian Estonia Baltic nature wildlife photography photo blog loodusfotod loodusfoto looduspilt looduspildid landscape nature wild wildlife nordic
Kõpu poolsaar, Hiiumaa island, Estonia.

2 Responses to “Kivine rannik, Stony coast”

  1. Cax says:

    Minu loov vaim tahaks kohe siia paari-kolme kivapilduvat Kalevipoega (olgu või neljarattalist), kes korjaks need jõmakad kokku ja ehitaks muuli või mingi rannapiirde, et pääseks kenasti merde ja ei peaks varbaid vastu kiva puruks lööma kut vihmaga kasvanud porgandeid :) Ja peenemast klibust ehitaks vannitoa seinad ja põranda :)

  2. Nathalie says:

    beautiful, it looks like “fire & ice” :-)

Leave a Reply

Telli foto
Raamat
Kalender
Taustapildid

Autor

Remo SavisaarRemo Savisaar on sündinud 1978. aastal Tartus. Loodus on teda köitnud juba lapsepõlvest saadik. Loodusfotograafiaga on Remo tegelenud viimased 19 aastat. Tema töid on pärjatud mitmesuguste auhindadega ja need on leidnud tunnustust ka rahvusvahelisel tasandil. Remo pildipäevik blog.moment.ee tunnistati 2006. aasta loomafotode kategoorias maailma parimaks (Photobloggies 2006 Awards). Loe edasi »

Arhiiv