Kuuma päeva algus, Beginning of the hot day

August 23rd, 2018 by Remo Savisaar | Filed under Landscapes / Loodusvaated .

Rabavaikus, The silence of the bog varahommik raba jõgevamaa endla männikjärve bog swamp fog mist misty udune öö night Remo Savisaar Eesti loodus Estonian Estonia Baltic nature wildlife photography photo blog loodusfotod loodusfoto looduspilt looduspildid

One Response to “Kuuma päeva algus, Beginning of the hot day”

  1. Cax says:

    Nõia ja haldjarahvas rabade uduses vaikuses … Mu sõber õuduskirjanik on sellistest kohtadest ja aegadest kirjutanud mitmes jutustuses ristirüütlitest ja vanadest eestlastest – ikka päris õudne võis siinne olu paista vanadele teutoonidele, ja ega see paarsada aastat hiljem ka sugugi parem olnud. Kuigi nad ise tulid ka Euroopast, sellest metsasest barbaariast, nagu umbes nii kirjutas Simak oma “Härjapõlvlaste kaitsealas”, siis olid nad selle ilmselt unustanud, ning see salapärane põhjamaa oma sama salapäraste häältega (rebase klähvimine, soku jorin, laugaste korin ja eriti sookure kummastav hõik) mõjus neile üpris pelutavalt. Soo ja mets varjasid ja kaitsesid, aga lageda maa rahvale see on õudne – seda möönis viimati vist ameeriklane Douglas Wells oma “Jänki seiklustes Hiiumaal” (soovitan soojalt lugeda, igavesti vahva raamat ja täiesti eesti keeles olemas).
    Igatahes fantastiline pilt ja tohutu alltekst, vähemasti minu jaoks.

Leave a Reply

Telli foto
Raamat
Kalender
Taustapildid

Autor

Remo SavisaarRemo Savisaar on sündinud 1978. aastal Tartus. Loodus on teda köitnud juba lapsepõlvest saadik. Loodusfotograafiaga on Remo tegelenud viimased 19 aastat. Tema töid on pärjatud mitmesuguste auhindadega ja need on leidnud tunnustust ka rahvusvahelisel tasandil. Remo pildipäevik blog.moment.ee tunnistati 2006. aasta loomafotode kategoorias maailma parimaks (Photobloggies 2006 Awards). Loe edasi »

Arhiiv